Horoskopy

8. února 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 8. 2. – symbol Kolo

Tento symbol představuje cykly a změny v našem životě. Je to den vhodný ke vzdělávání, získáváme důležité informace, můžeme čistit svoji karmu. Věnujeme péči svému tělu, dnes intenzivněji působí léky i různé krémy a omlazující procesy.

Luna v Raku – přibývá

Dnes jsme opatrní na zažívání, žaludek odráží náš psychický stav. Zbytečně se nepřetěžujeme pracovními závazky a starostmi. Večer si dopřejeme vodní relaxaci, naložíme tělo do lázně, po koupeli natřeme pokožku hydratačním krémem. Můžeme si také dopřát masáž celého těla.

Snažíme se jíst zdravě, přednost dáme celozrnnému pečivu, kvalitním mléčným výrobkům a zahřívajícím pokrmům, zeleninovým polévkám. Pijeme čerstvý mátový nebo zázvorový čaj.

V těchto dnech si nemyjeme ani nestříháme vlasy, slábnou.

Z barev můžeme vybrat pískovou nebo růžovou. Krásným doplňkem budou růžové perly nebo jaspis obrázkový.

Dnes nám bude vonět vanilka nebo nard.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.