Horoskopy

8. března 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 8. 3. – symbol Koruna

Dnes se probouzí energie našeho těla – kundaliní – hadí síla, pročišťující naše čakry. Je to silná energie, s níž je třeba umět zacházet, jinak se stává destruktivní silou. Nepouštíme se do nových aktivit, spíše dokončujeme to, co jsme už začali.

Provádíme očistné procedury, mentálně čistíme svou mysl od různých nánosů a astrálních bytostí, čistíme i své fyzické tělo; bereme koupele, provádíme uvolňující cvičení. Pokud možno se vyhneme masu a povzbuzujícím látkám.

Luna v Raku – přibývá

Čas je plný emocí, zvýšená je intuice, a také očekávání lásky a porozumění od druhých. Připravme se na příval emocí a rychlé změny nálad.

Prohlubuje se naše intuice, vnímáme i to, co nechceme, jsme citlivější a urážlivější než kdy jindy. Snažme se omezit napjaté situace a pokud možno se vyhněme negativním a kritickým lidem. Nechme se hýčkat rukama odborníků-masérů nebo rukama našeho partnera.

Do svého jídelníčku zařadíme saláty – vyzkoušíme římský salát s rukolou, grilovaným kozím sýrem a ořechy. Také jsou vhodné mléčné produkty, nízkotučné sýry a tvarohové pochoutky. Vyzkoušejme italské rizoto nebo zeleninové lečo, pro zahřátí teplou zeleninovou polévku.

Z barevné škály vybereme antracit v kombinaci se světle růžovou. Náš outfit vylepšíme šperkem s larimarem nebo růžovým opálem.

Vyzkoušejme jemnou vůni lotosu nebo gardenie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.