Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Magická Luna pro každý den: 8. 3. – symbol Koruna

Dnes se probouzí energie našeho těla – kundaliní – hadí síla, pročišťující naše čakry. Je to silná energie, s níž je třeba umět zacházet, jinak se stává destruktivní silou. Nepouštíme se do nových aktivit, spíše dokončujeme to, co jsme už začali.
Vydáno: 08.03.2017, Martina Hrušková
Věštba na středu
Věštba na středu Autor: thinkstock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Provádíme očistné procedury, mentálně čistíme svou mysl od různých nánosů a astrálních bytostí, čistíme i své fyzické tělo; bereme koupele, provádíme uvolňující cvičení. Pokud možno se vyhneme masu a povzbuzujícím látkám.

Luna v Raku – přibývá

Čas je plný emocí, zvýšená je intuice, a také očekávání lásky a porozumění od druhých. Připravme se na příval emocí a rychlé změny nálad.

Prohlubuje se naše intuice, vnímáme i to, co nechceme, jsme citlivější a urážlivější než kdy jindy. Snažme se omezit napjaté situace a pokud možno se vyhněme negativním a kritickým lidem. Nechme se hýčkat rukama odborníků-masérů nebo rukama našeho partnera.

Do svého jídelníčku zařadíme saláty – vyzkoušíme římský salát s rukolou, grilovaným kozím sýrem a ořechy. Také jsou vhodné mléčné produkty, nízkotučné sýry a tvarohové pochoutky. Vyzkoušejme italské rizoto nebo zeleninové lečo, pro zahřátí teplou zeleninovou polévku.

Z barevné škály vybereme antracit v kombinaci se světle růžovou. Náš outfit vylepšíme šperkem s larimarem nebo růžovým opálem.

Vyzkoušejme jemnou vůni lotosu nebo gardenie.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama