Horoskopy

8. září 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 8. 9. – symbol Fénix

Den proměny; pod energií Luny ve Štíru se můžeme snadněji zbavit různých omezení v našem životě. Můžeme snadněji uzavřít minulost a udělat změny. Je to den zdraví, snadněji se léčíme, léčebné prostředky na nás působí silněji.

Tento čas nepřeje jen léčení, ale i rozjímání, studiu a příjmu informací, které nás posunou k očekávaným změnám.

Luna ve Štíru – přibývá

Vyzkoušíme lidové tipy na získávání krásy, vlasy po umytí přelijeme březovou nebo kopřivovou vodou.

Pečujeme o svoji pleť, dopřejme si kvalitní výživné masky. Ráno budeme mít obličej krásně vyhlazený. Tyto dny přejí napětí a dobrodružství; vyjdeme si na výlet do lesa nebo se projdeme po starém hradě či klášteře, vyhledáváme tajemná, silová místa.

Můžeme vyzkoušet exotická jídla, koření, omáčky a dipy. Zkusíme čínskou nebo indonéskou kuchyni. Zajdeme si na jídlo do osvědčené restaurace. Cyklus Luny ve Štíru žádá experimenty, novinky a změny – i v našem jídelníčku.

Pro vodní znamení Štíra se vždy hodí modrá barva se stříbrnými doplňky. Velmi silným kamenem je hematit, můžeme zvolit také modrý apatit, který podpoří naši vitalitu. Vůně červeného grepu nás osvěží, můžeme zvolit i jemnou a nevtíravou vůni geránia.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.