Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 9. 1. – symbol Kalich

Krásný den, kdy můžeme pocítit sílu lásky, kterou dáváme i přijímáme od druhých. Otevřeme svojí srdeční čakru, zaměřením pozornosti ji aktivujeme. Je důležité myslet, mluvit a jednat v lásce.
Vydáno: 09.01.2017, Martina Hrušková
Věštba na pondělí
Věštba na pondělí Autor: thinkstock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pomáhejme druhým, slovem, skutkem, objetím nebo dárkem. Tento den je vhodný k usmíření a obnovování našich vztahů nejen milostných, ale i přátelských a rodinných. V tento den není dobré cokoliv začínat, spíše směřovat energie na plány do budoucnosti.

Luna v Blížencích – přibývá

Vzdušný element přináší proměnlivost a vrtkavost. Máme spoustu nápadů, které bychom chtěli uskutečnit. Tyto dny přejí komunikaci, seznamování a setkáním pracovním i osobním.

V těchto dnech se často ochlazuje, je dobré myslet na vícevrstevnaté oblečení. Prospěje nám, když si zacvičíme, protáhneme tělo, oblast páteře, končetin především paží. Háklivým orgánem Blíženců jsou plíce, proto se snažíme dýchat plynule, pozor na ostrý, chladný zimní vzduch. Vhodná je masáž, plavání nebo teplá bylinková koupel, péče o ruce, zábaly a manikúra.

Ve stravě si můžeme dopřát i více tučných jídel, v době vlády znamení Blíženců lépe vstřebáváme tuky. Pro ty, kdo nejedí maso to mohou být ořechy, semínka, saláty s olejovou zálivkou a také zelenina zvláště brokolice a květák. Pijeme nesycenou vodu, čaje, mátový, třezalkový, z měsíčku, vyhneme se zelenému, který ochlazuje.

Pozor na operace a zákroky v oblasti zad, ramen, paží, klíčních kostí a plicního systému. K dnešnímu dni se nejvíce hodí modrá nebo oranžová barva.

Z kamenů můžeme vybrat modrý chalcedon nebo ohnivý karneol. Pro náš dýchací systém je nejlepší vůně máty nebo eukalyptu.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama