Horoskopy

9. října 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 9. 10. – symbol Fontána

Poznáváme svou minulost, své kořeny, a kdo se toho odváží, také svůj osud – karmu. Zorganizujme rodinné setkání, návštěvu, popovídejme si o našich předcích, našem rodu, naší minulosti. Získáme tak informace, s nimiž můžeme pracovat, čistit rodinnou karmu, měnit negativní rodové vzorce.

Luna v Kozorohu – přibývá

Soustředíme se na posun a úspěch v oblasti, která nás zajímá, plánujeme.

Pozornost věnujeme „údržbě“ našeho těla, po probuzení si dáme ranní sprchu, celé tělo promasírujeme Zastříhneme si „drápky“ na rukou i nohou. Pozornost věnujeme i tvrdým patám, a uděláme si čas i na odstranění nadbytečných chloupků.

Luna je ve fází přibývající; volíme dietní stravu s vyšším obsahem vlákniny. Nalačno vypijeme sklenici teplé vody s citronem a vytvoříme tak v našich střevech zásadité prostředí. Pijeme mátový nebo fenyklový čaj, které můžeme dosladit medem. Jíme častěji, ale menší porce.

Vyzkoušejme kombinaci barev béžová a bílá. Elegantním kamenem je záhněda nebo opalizující girasol. Omámí nás vůně pivoňky, zklidní vůně cedru.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.