Magická Luna pro každý den: 9. 4. – symbol Puma

Dnes bychom měli být opatrní, spojuje se síla Levharta a Býka. Hrozí nám neuvážené kroky, jichž bychom mohli litovat. Vyhneme se sporům s kolegy a nadřízenými, neshody mohou propuknout i doma. Jednejme podle zásady: „Moudřejší ustoupí“. V tento den nezačínáme nic nového, počkáme na příhodnější čas.

Luna v Býku - přibývá

Přicházející energie Luny v Býku nás zklidňuje a učí přijmout zákonitosti přírody, kterým i my, ať chceme či ne, podléháme. Učíme se dodržovat sliby, rozvíjíme smysl pro povinnost.

Toto znamení ovládá oblast šíje, krku, štítné žlázy. Necháme si promasírovat oblast zátylku, uvolnit napětí, což se odrazí i v celkovém uvolnění těla a mysli. Je jaro, počasí je proměnlivé, volíme oblečení o více vrstvách. Ideální termín pro návštěvu kosmetického studia, všechny krášlící a vyživující kúry působí velmi efektivně.

V těchto dnech tělo ukládá, a tak si vybíráme stravu, která je kvalitní a méně kalorická. Polévky, netučná masa, saláty a ovoce. Vyhneme se přílohám, vyloučíme z jídelníčku brambory i pečivo. Dostatečně pijeme. Bolí-li nás v krku, uvaříme si majoránkový nebo šalvějový čaj.

Pokud možno se vyhneme operacím v oblasti krční páteře, štítné žlázy, trhání zubů

Osvěží nás vibrace zelené barvy nebo krásná lososově růžová.

Pro lepší náladu a radost zvolíme vůni damašské růže nebo moschusu.

Neobvyklým kamenem je zelený vesuvian, zajímavý je i růžový rodonit.

Věra Várady

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.