Horoskopy

9. července 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 9. 7. – symbol Ibis

Máme mnoho podnětů; musíme se koncentrovat na to, co je pro nás nejdůležitější. Zbytečně se nerozptylujeme informacemi, které jsou nám k ničemu.

Snažíme se pobývat v inspirujícím prostředí a být s lidmi, kteří nás směrují k pozitivním změnám. Navštívíme léčitele, astrology a věštkyně, ale neměli bychom zapomínat, že naše budoucnost je v našich rukách…

Luna v Panně - přibývá

Lunární cyklus ve znamení Panny nás učí být vytrvalými, nepolevovat a dokončovat všechny povinnosti a pracovní závazky.

Zvláštní pozornost věnujeme látkové výměně a zažívání. Můžeme zahájit odtučňovací kúry a léčení, rány se dobře hojí. Pečujeme o pleť, v letním období jí dáváme tu nejkvalitnější péči. Aplikujeme vyživující masky, zábaly na vlasy. Zajdeme si ke kadeřníkovi, střih vlasů i trvalá vydrží déle.

Luna přibývá; snažíme se jíst častěji, a menší porce. Zvolíme si vegetariánské dny, ať si tělo odpočine od masa. Uvaříme si rizoto, špenát s vajíčkem, nebo brokolici se sýrem. Kdo se chce pročistit, pije jen čistou vodu, nebo speciální detoxikační a odvodňovací směsi.

Pozor na alkohol, méně solíme, operace v oblasti ledvin a pánve. Elegantní, letní kombinací je bílá s béžově pískovou. Z drahokamů vybereme labradorit nebo spinel. Vyzkoušejme vůni skořice nebo zklidňující heřmánek.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.