Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Magická Luna pro každý den: 9. 7. – symbol Ibis

Máme mnoho podnětů; musíme se koncentrovat na to, co je pro nás nejdůležitější. Zbytečně se nerozptylujeme informacemi, které jsou nám k ničemu.
Vydáno: 09.07.2016
Luna hlavni foto sobota
Luna hlavni foto sobota Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Snažíme se pobývat v inspirujícím prostředí a být s lidmi, kteří nás směrují k pozitivním změnám. Navštívíme léčitele, astrology a věštkyně, ale neměli bychom zapomínat, že naše budoucnost je v našich rukách…

Luna v Panně - přibývá

Lunární cyklus ve znamení Panny nás učí být vytrvalými, nepolevovat a dokončovat všechny povinnosti a pracovní závazky.

Zvláštní pozornost věnujeme látkové výměně a zažívání. Můžeme zahájit odtučňovací kúry a léčení, rány se dobře hojí. Pečujeme o pleť, v letním období jí dáváme tu nejkvalitnější péči. Aplikujeme vyživující masky, zábaly na vlasy. Zajdeme si ke kadeřníkovi, střih vlasů i trvalá vydrží déle.

Luna přibývá; snažíme se jíst častěji, a menší porce. Zvolíme si vegetariánské dny, ať si tělo odpočine od masa. Uvaříme si rizoto, špenát s vajíčkem, nebo brokolici se sýrem. Kdo se chce pročistit, pije jen čistou vodu, nebo speciální detoxikační a odvodňovací směsi.

Pozor na alkohol, méně solíme, operace v oblasti ledvin a pánve. Elegantní, letní kombinací je bílá s béžově pískovou. Z drahokamů vybereme labradorit nebo spinel. Vyzkoušejme vůni skořice nebo zklidňující heřmánek.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama