Horoskopy

9. září 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 9. 9. – symbol Netopýr

Náročný den. Měli bychom si dát pozor na všechno, co děláme; snadno podlehneme iluzím a podvodům. Nezačínáme nic nového, informace od druhých mohou být zavádějící. Neřešíme důležité peněžní transakce, nepodepisujeme smlouvy a obchodní kontrakty. Soustředíme se na pozitivní věci, klid, harmonii, řád.

Luna ve Střelci – přibývá

Cyklus Luny ve Střelci má ohnivý charakter, chce vzrušení. Pod jeho vlivem jsme akční a zajímáme se o dění ve světě, chceme cestovat a bavit se.

V těchto dnech se snažíme nic nepřehánět; ani aktivitu ani odpočinek. Šetříme tělo i psychiku. Můžeme zajít do letního kina, na procházku, na koncert nebo s přáteli na pivo. Pivní mok je v přiměřeném množství zdravý, podporuje práci ledvin i střev, zklidňuje nervovou soustavu.

Můžeme vyzkoušet sójové produkty, na trhu je jich nepřeberné množství. Od sójového mléka, smetany, jogurtů až k sójovému masu a sýrům, z nichž lze vykouzlit chutnou snídani, oběd či večeři. Nebo si uvaříme „pohádku mládí“ – krupicovou kaši s kakaem – a omastíme ji trochou másla. Těm, kdo se neobejdou bez masa, určitě zachutná kapustová sekaná.

Pozor na chirurgické zásahy a operace v oblasti kyčlí, holení a stehenních kostí. Slušivou barvou pro dnešek je blankytně modrá nebo bílá. Vzácným a nevšedním kamenem je larimar nebo opalizující girasol. Náš prostor vyčistíme vůní kopálu nebo eukalyptu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.