Horoskopy

29. prosince 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: Čtvrtek 29. 12. - Novoluní

Luna v Kozorohu NOVOLUNÍ 07:54; Je konec roku a novoluní v Kozorohu nás vede k plánování a předsevzetím pro budoucnost. Připravíme si rituál: svůj prostor vykouříme bílou šalvějí, barvou je indigově modrá, živlem Země.

Zapálíme tmavě modrou svíčku a soustředíme své myšlenky na vůli, kázeň, dotahování úkolů a povinností. Také přivoláváme úspěch v kariéře, povýšení a hmotný dostatek. Poděkujeme za pomoc a podporu.

30. lunární den – ZLATÁ LABUŤ

Poslední den lunárního cyklu, který nenastane v každém měsíci. Znamená rovnováhu mezi dobrem a zlem, světlou a temnou stranou. Dnes se snažíme vše rozdělané dokončit. Postupujeme k novému začátku, jsou před námi možnosti, jichž se snažíme využít. Odpočíváme, relaxujeme, čistíme srdeční čakru a přijímáme z Univerza energii pro nastávající období.

1. lunární den – LAMPA, SVÍCE – Novoluní

Novoluní je novým začátkem, vyčerpáním starého a energií k novému. Měli bychom se v klidu koncentrovat na podstatné a rozvinout vizualizací svou kreativitu. Je dobré pobýt o samotě a vyčistit si hlavu od zbytečného balastu. Co v tento den naplánujeme, má velkou šanci objevit se v našem životě; co tzv. „mentálně“ stvoříme, to se stane.

Dnes můžeme obléci kombinaci černá a bílá. Opravdu krásným kamenem je opál nebo onyx. Pro silný den Novoluní se hodí kadidlo nebo jasmín

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.