Horoskopy

13. února 2016 04:10

Lucie Průchová

Magická Luna pro každý den: Luna v Beranu – přibývá

Ohnivé znamení přináší energii, spontánnost, ale i soutěživost a impulzivnost. Měli bychom dávat pozor, kam svou energii směřujeme, jsme plni nadšení, které může brzy vychladnout.

Beraní znamení ovládá hlavu, můžeme mít sklony k bolestem hlavy, migrénám. Snažíme se vyhnout stresu a eliminovat kontakty s problematickými lidmi. Dopřejeme si masáž hlavy, můžeme použít masážní pomůcky, pomáhá i studený obklad na temeni.

Neunavujeme oči, omezíme vysedávání u televize a počítače. Naše pleť skvěle absorbuje krémy, použijeme masku, zábal na vlasy. Nedoporučují se návštěvy zubaře, stříhání vlasů, holení, operace očí, mozku a hlavy.

V těchto dnech konzumujeme co nejvíce ovoce a bílkovin, naše tělo je lépe zpracovává. Prospějí nám ryby, plodová zelenina, hrách, čočka. Můžeme si naordinovat odlehčující den, pijeme ovocné nebo zeleninové šťávy, bylinkové a detoxikační čaje, nebo teplou vodu s citrónem.

Barvy, kterými se dnes obklopíme jsou rezavá a také oranžovo-žlutá.

Krásným doplňkem bude šperk se zeleným malachitem nebo mechovým achátem.

Naší náladu povznese vůně geránie nebo čistá vůně white moschusu.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky energie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.