Horoskopy

15. února 2016 04:10

Lucie Průchová

Magická Luna pro každý den: Luna v Býku – přibývá

Kvalita dnů v Býku je klidná a stabilní, můžeme řešit finanční a materiální záležitosti. Nemáme tendence riskovat, rozhodnutí, která přijmeme pro budoucnost, jsou pozitivní.

Ve vzduchu je jaro, přesto dáváme pozor, abychom s prvními paprsky sluníčka nezapomněli na teplé oblečení. Býčí znamení ovládá oblast krku, štítnou žlázu, krční páteř; v těchto dnech jsme náchylnější k angínám, zánětům a nastydnutí.

Dobře nám udělá masáž šíje a zad, pleti dodáme hydrataci a výživu, vyzkoušíme mandlový krém nebo olej. Dalším skvělým produktem přírody je kokosový olej.

Jíme střídmě, při přibývající Luně v Býku tělo vše ukládá. Volíme netučné pokrmy, lehčí masitou nebo zeleninovou stravu. Pijeme preventivně čaj proti chrapotu a zánětu v krku. Můžeme si dopřát také něco ostřejšího nebo si uvaříme šalvějový čaj. Pomůže i šťáva z červeného grepu nebo voda s citronem či limetkou.

Málo solíme, omezíme tučné jídlo, nedoporučuje se operace v oblasti krku.

Voňavá šalvěj

Dnes nám bude slušet růžová barva v kombinaci se zelenou, spíše sytější tóny…

Pro milovníky kamenů je tím pravým rodochrozit nebo krásný smaragd.

Své okolí okouzlíme omamnou vůní moschusu nebo vanilky.

Sdílejte článek
Štítky býk

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.