Prima maminka

5. března 2016 04:15

Lucie Průchová

Mějte něco navíc - Vlastnosti, pro které chlap ztratí hlavu!

Mějte něco navíc - Vlastnosti, pro které chlap ztratí hlavu!

Aby měl jasno v tom, že vás chce, musíte mu nabídnout něco, co nemá každá druhá. Probuďte v sobě chytrou horákyni a my vám můžeme garantovat, že Amorův šíp ho zasáhne s plnou parádou.

Ne, nemusíte mít postavu modelky ani výstřih tak hluboký jako Mariánský příkop. Utáhnout mužského na vařené nudli, můžete totiž něčím úplně jiným. Vaší výjimečností, která mu nedá spát.

Holka z davu? Ale kdepak!

Vyšnořených barbín jsou všude mraky. Ne, opravdu nemáme nic proti pěstěnému vzhledu a trendy módě, jde nám spíše o to, že tyto na první pohled „vymazlené“, byť prázdné schránky chlapy vábí a lákají, ale jakmile ta dotyčná otevře ústa, kouzlo je pryč. Představte si, že pro sebekrásnější obal sáhnete po bonbonu, který v sobě neskrývá svádivou, sladkou a osvěžující náplň. A pokud takové cukrátko rozbalí chlap a zjistí, že chutná nemastně a neslaně, jeho zájem je fuč.

Věčná optimistka

Pokud vás chlapík s nejupřímnějším úsměvem, který jste kdy spatřila, pozval na rande, nešetřete dobrou náladou a úsměvem. Ne, nejdete o to, abyste se přetvařovala, ale abyste škrtla sirkou permanentní životní radosti. Ta jiskra totiž přeskočí i do vašich očí a obklopí vaše já. Nestěžujte si, že život za moc nestojí, že máte nemožného šéfa a že vás zimní období pokaždé nahrne do náruče deprese. Vezměte to za opačný konec. Řekněte mu o tom, že jste si ráno prozpěvovala v koupelně, že jste jako malá milovala vůní čerstvě usušeného sena a potají jste kradla babičce čokoládové karamelky ze sekretáře. S takovou ženskou si pak každý chlap bude moci představit úplně všechno, dokonce i dostát slibu v dobrém i zlém. S vámi totiž bude zakoušet tušení, že toho zlého bude podstatně méně.

Není namyšlená, ale má se ráda

Rádoby hvězd, co si o sobě myslí i to, co není pravda, je všude dost. Proto překvapí ta, která na sobě nenechá dříví štípat, ale umí pomoci, vyslechnout, říct svůj názor, umí rozmazlovat nejen sebe, ale i druhé, umí dávat i brát a životní nadhled ji není cizí. Mezi zdravou sebeláskou a nadutostí je však rozdíl. Když máte ráda sebe samu, neznamená to, že druzí přestali existovat a jedině vy jste na výši, právě naopak. Všimnete si jich a vymalujete jim den všemi barvami duhy tím, že mezi řečí prohodíte maličkost s velkou mocí, která je zahřeje u srdce.

Ta, co má přehled!

Jednou se spolu můžete bavit o hloupostech a smát se jako puberťáci, ale na druhou stranu mu bez problému vylíčíte vaše stanovisko k nedávné politické události. Mužský si rád vyslechne pohled na svět očima toho druhého, zvlášť když se jedná o ženu, která si pro krásu přišla hned dvakrát, a když se nadělovala inteligence, taktéž rozhodně nechyběla.

Nesedí doma na zadku, ale žije na 100%

Zasvěťte ho do vašich koníčků, povězte mu o tom, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu, že jste propadla běžkám, že závodně střílíte, nebo mizíte do přírody s malířským stojanem, štětcem a temperami, abyste zachytila, jak se na louku snáší soumrak. Vaše zapálené povídání mu rozšíří obzory a vtáhne ho o kousek víc do vašeho života. Jedině pak může dospět k závěru, že mu nebude stačit o něm slyšet pouze z vyprávění, ale že ho bude chtít žít spolu s vámi.

Snílek s hlavou v oblacích

Vyličte mu, že už jako malá holka sníte o tom, že se rozběhnete po proslulé Copacabaně a na vlastní zraky si ověříte, jak socha Ježíše bdí nad čarokrásným Riem, nebo že se nemůžete dočkat, až zažijete sněhovou vánici v dřevěném srubu v Alpách, který vám bude říkat pane. Mít sny, přání a životní představy totiž není dětinské, ale ke spokojenému životu tak trochu potřebné. Když totiž znáte důvod, tak se cesta ke splnění vždycky najde.

-lz-

Sdílejte článek
Štítky Alpy Rio de Janeiro Marianský příkop

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.