Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Moderní technologie a aplikace, které potěší každou ženu

Ženy k moderním technologiím tíhnou méně než muži. Tyto přístroje a aplikace to však změní.
Vydáno: 01.03.2016
Troufnete si na ně?
Troufnete si na ně?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Přiznejme si to, ženy potřebují úplně něco jiného než muži. Platí to v běžném životě a platí to i v případě moderních technologií. Zatímco muži si kupují různé technologie, aby si měli s čím hrát, ženy především očekávají, že jim usnadní život.

Další důležitou věcí pro ženy je design. Pokud něco vypadá dobře, ženy odpustí i nějakou tu chybičku. Pokud dáte nějakým zastaralým technologiím upgrade – doplníte je o elegantní pomocníky a aplikace, ženy si s nimi vystačí. Je to chytrý způsob, jak ženy mohou ukojit svou touhu po nových věcech a přitom ušetřit. Takže jaké věci by ženám neměly chybět?

 

Bezdrátové reproduktory

Pokud milujete hudbu a ještě nemáte bezdrátové reproduktory, napravte to. Vyberte si ty, které jsou kompatibilní s rozhraním Bluetooth, takže je připojíte snadno k počítači i telefonu a život vám nebudou komplikovat otravné kabely.

 

Nabíjecí doky

Ujistěte se, že vaše oblíbená elektronická zařízení jsou vždy nabitá, ať už jde o chytré telefony, čtečky, nebo třeba MP3 přehrávače. A pokud nezvládáte doplnit energii doma, pořiďte si dobíjecí peněženku. Ta je z kůže a kromě akumulátoru a nabíjecího kabelu má i tři přihrádky na kreditní karty.

 

Peněženka Foto:

Zdroj: macys.com

 

Nebo využijte přenosnou nabíječku, která umožňuje dobít telefon kdekoliv. Zařízení se vyrábí pro všechny typy chytrých telefonů, doma doplníte energii a pak na cestách dobíjíte svůj telefon.

 

Nabíječka Foto:  

Zdroj: nordstrom.com

 

Chytré aplikace

Šetříte a nechcete zbytečně utrácet za věci a především potraviny víc, než musíte? Nainstalujte si do telefonu inteligentní aplikaci, která umožňuje naskenovat čárový kód výrobku a najít tak nejnižší cenu. Aplikace porovná cenu zboží ve většině obchodních řetězcích a poradí, jak daleko to máte do obchodu s nejlepší cenou. V Česku toto umí například aplikace Kupi.cz či Akční ceny.

Super aplikace My dětem zase přináší rodičům přehled o akcích, hřištích a místech, kam s dětmi zajít na dobré jídlo. Nechybí ani přehled lékařů v dané lokalitě, připravované akce a oblíbená místa všech malých návštěvníků.

Nebo si stáhněte aplikaci na lepší úpravy fotek. Například Layout vám pomůže s kolážemi z vašich fotografií z alba, které pak můžete sdílet na sociálních sítích.

 

Chytré šperky

Stylový vzhled nemusí stát v cestě moderním technologiím. Ve společnosti se nehodí pořád koukat na telefon. Co ale dělat, když potřebujete být pořád na příjmu? Chytré šperky to vyřeší za vás, vypadají elegantně, ale přitom umí dát jemným vibrováním najevo, že vám přišla zpráva nebo že máte příchozí hovor.

 

Náhrdelník Foto:  

Zdroj: cuff.io

 

Manažer kontaktů:

Stáhněte si aplikaci, která vám umožní mít všechny kontakty pohromadě. Nejen telefonní čísla, ale prostě všechny komunikační aplikace. Samozřejmostí je i záznamník hovorů.

Wearables

Tedy zařízení, která můžete nosit na těle nebo oblečení, takže vás ani při sportu ani spánku neomezují. Mezi nejčastější patří snímač, který se nosí na zápěstí. Monitoruje počet kroků, které během dne uděláte, což může být skvělý pomocník při hubnutí. Také měří hloubku vašeho spánku, ale díky němu nezmeškáte ani důležitý příchozí hovor, e-mail, SMS, upozornění či událost. Některá novější zařízení umí i fotit či mají vestavěný MP3 přehrávač.

 

Náramek Foto:  

Zdroj: nordstrom.com

 

Moderní polaroid

Často vyfotíte krásný snímek, ale zapomenete na něj dřív, než jej stačíte vytisknout, abyste se na něj mohli dívat? Tento malý digitální fotoaparát váš problém vyřeší, protože obsahuje tiskárnu. Ano, jedná se o klasický polaroidový snímek, jen s moderním nádechem. Je úžasně kompaktní, takže jej snadno strčíte do batohu i do kabelky.

 

Foťák Foto:  

Zdroj: nordstrom.com

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama