Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Naši muži jsou na tom se svým nádobíčkem fakt dobře!

Už jste viděli tuhle mapičku? Britský průzkum na ní zachytil zajímavé informace, týkající se mužské „chlouby“.
Vydáno: 01.01.2016
Naši muži se nemají za co stydět - Obrázek 2
Naši muži se nemají za co stydět - Obrázek 2 Autor: thinkstockphotos.com a
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Odhaluje totiž, že naši čeští muži se mohou pochlubit jedněmi z největších údů v Evropě. To je potěšující zpráva nejen pro ženy, ale také pro mužskou část, protože jim to určitě pozvedne ego. Když se podíváme na průměr, je délka jejich penisu necelých 16 centimetrů, tedy abychom byli přesní, je to 15,89 cm.

Tak co tomu říkáte, pánové? Vždyť o to, jakého mají muži ve vašem okolí „kašpárka“, se zajímáte přece už od školky. Určitě jste si ho alespoň jednou za život přeměřovali. Tak i kdybyste se trošku vymykali průměru, nemusíte zoufat, statistiky vás posunuly na místo v prvních řadách, takže můžete být náležitě pyšní.

Vždycky se cesta najde

Může být penis moc velký na vaši vaginu?

 

Ale není to jen mužská záležitost. O poměřování penisů se často baví i ženy: „Tak co, jakej byl a jakýho HO má?“ Jako by na tom záleželo… I když, znáte takové to přísloví – i s malých kašpárkem se dá hrát velké divadlo… Tak to buď vymyslel muž, který má se svým přirozením zjevně velikostní problém, nebo žena, která ovšem nic takového nezažila. Vlastní zkušenost zřejmě chybí, jinak by něco takového nemohla vypustit z úst. No, dámy, řekněte samy… Malý kašpárek – velké divadlo?

Někdy však nastane opačný problém a to je, když narazíme na pořádného kašpara, to je potom pěkný tyátr a další životní zkušenost, kterou bychom si možná raději odpustily.

 

Naši muži se nemají za co stydět - Obrázek 1 Foto:

 

Vraťme se ale zpět k naší mapě… Objektivně vzato je průměrná velikost penisů našich mužů tak akorát a my můžeme být spokojené. Pokud se však najdou mezi námi takové, které touží po onom pořádném tyátru, mapa nám napovídá, že bychom se měly vydat na území Afriky. Malé „kašpárky“ najdeme mezi Asiaty, ale to už je známá věc… To už my holky máme dávno zjištěné (samozřejmě teoreticky nastudované).

Orální sex může být při milování výborná předehra nebo dohra

Proč muži zbožňují orální sex? Řekli nám to!

 

Jo, a abychom nezapomněly, kdybyste si chtěly přece jen o kousek přilepšit, tak navštivte nedaleké Maďarsko, tam mají muži ve ztopoření průměrně 16 a půl centimetru dlouhé penisy.

To jen kdyby náhodou byla cesta do maďarských lázní :-)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama