Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Může být penis moc velký na vaši vaginu?

V dokonalém světě by měl mít váš sexuální partner, přítel, manžel nebo snoubenec penis stvořený na míru vaší vagíně.
Vydáno: 19.12.2015
Vždycky se cesta najde
Vždycky se cesta najde Autor: All
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bohužel ne vždy je tomu tak – velikost může být téměř neřešitelný problém, ačkoliv se neustále říká, že „na velikosti nezáleží“. Přeci jen ano. Rozumné rozměry penisu jsou dobrým předpokladem, aby vás milování s partnerem bavilo a uspokojovalo. Když ho má moc malého, je to asi pořád lepší varianta, než že se do vás nevejde. Je to ale opravdu možné, nebo se jedná jenom o mýtus?

Penisy, stejně jako ženská ňadra, bývají rozličných tvarů i velikostí. V tomhle je svět trochu spravedlivý – stresuje nejen dívky, jejichž noční můra jsou prsa jako „lentilky pod kobercem“, tak i muže, kteří se děsí, že se jejich životním mottem stane „i s malým Kašpárkem se dá hrát velké divadlo“. Je však výhrou penis obřích rozměrů, který se vejde stěží do kalhot, natož aby „zaplul“ hladce do partnerky?

Jak si to doopravdy užít?

10 věcí o sexu a lásce: Tohle jste věděli?

Dobrou zprávou je, že většina vagín má velkou elasticitu. Mohou tedy víceméně pojmout jakékoliv penisy. Jestliže je žena přiměřeně vzrušená a vlhká, dokáže se její vagína roztáhnout tak, že jí je vlastně jedno, jak moc je její partner obdařen.

Je velice vzácné, aby měly ženy kolem dvaceti a třiceti let problém s kapacitou jejich vagíny. Běžněji se to stává tehdy, když člověk stárne. Mohou nastat nějaké hormonální poruchy, začne se vytrácet „lubricita“ a elasticita vagíny.

To tedy znamená, že až na naprosté výjimky je žena schopná pojmout i na pohled obrovský penis. Když se chystáte na první milování s novým partnerem, může se stát, že vás jeho pořádná výbava vyděsí. Strachem z toho, zda se do vás vejde, se psychicky zablokujete. A sami všichni moc dobře víme, jakou dokáže psychika udělat v našich životech paseku.

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Víte, jaká sexuální poloha je pro většinu chlapů ta NEJ…?

Jestli vám za to tedy partner stojí (a vy jemu), dejte tomu další šance – napodruhé už to může vyjít, protože víte, co vás čeká, tušíte, do čeho jdete. Pokud to stále není ono, nabízí se možnost navštívit sexuologa. Problém bývá velmi často v naší hlavě než v těle.

Jaké jsou tedy nejčastější důvody, proč nám připadá nemožné, abychom partnerům penis pojmuly? Buď chybí dostatečné vzrušení, máme psychický blok, nebo se jedná o kontraindikaci nějakých léků (nějaká antikoncepce, antihistaminika apod.). Každopádně vaše vagina není v době milostného aktu dostatečně lubrikovaná.

Můžete zkusit použít lubrikant a uvidíte, zda to bude mít úspěch. Vůbec se za to nemusíte stydět ani si připadat méněcenně – tyto pomůcky byly vyvinuty právě kvůli našim potřebám. Pořád lepší milovat se díky lubrikantu a užít si to než se o něco pokoušet a riskovat bolest či poranění.

Na co myslíš, miláčku?

Ženy a sex... Co se jim při tom honí hlavou?

Na co byste určitě neměli zapomenout, je milostná předehra. Chlapům se totiž leckdy téměř z ničeho nic postaví a vrhnou se na vás, aniž by jim došlo, že ještě nejste vzrušená. Věnujte předehře pár minut času, zapojte trochu fantazie, užijte si to, jako byste se milovali poprvé – nebo raději podruhé (napoprvé to většinou nebylo úplně ono – velmi jemně řečeno).

Jinou kapitolou je i skutečnost, že nemusí být úplně vzrušen váš partner. Jakmile není jeho penis dostatečně ztopořen, je to jako snažit se protáhnout velblouda uchem jehly.

A jaká je rada na závěr? Důležité je si uvědomit, že má každý problém nějaké řešení. Jestliže máte obdařeného partnera, vyzkoušejte zmiňované tipy. Samotní lékaři se shodují, že ještě nezažili nikoho, kdo by nesklidil po praktikování těchto pokynů ovoce. Je paradox, že ho nikdo nechce mít malého. Nicméně většinou je horší, když je až moc velký. Sama mám kamaráda, který si mi postěžoval, že „je to s ženskejma špatný, protože se vždycky vyděsí“. Bylo mi ho až líto. Pokud tedy nechcete o partnera přijít, nevzdejte to při prvním nezdaru.

-šp-

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama