Sex a vztahy

19. října 2015 04:20

Lucie Průchová

Ženy a sex... Co se jim při tom honí hlavou?

Samozřejmě se nedá říct, že všem ženám probíhají hlavou při sexu stejné myšlenky. Záleží na mnoha věcech, které jejich myšlenky ovlivňují.

Veliký rozdíl je v tom, zda se jedná o náhodnou známost, nebo o stálého partnera. Důležitým aspektem je také to, jestli je řeč o sexu mezi partnery, kteří spolu jen „randí“, nebo partnery, kteří mají společnou domácnost, snubní prstýnky, děti a možná i nějakého domácího mazlíčka. To hraje určitě velikou roli. Dnes jsme dali přednost modelu, kde už mají ti dva něco za sebou a sex už dávno není jedinou touhou jejich života.

Den jako každý jiný, přijdete urvaná z práce, po cestě domů rychle nakoupit, vyzvednout děti z družiny, připravit něco k večeři, děti mají pravděpodobně úkoly, pokud už jsou větší, stačí je jen zkontrolovat, pokud ne, nezbývá než zasednout a splnit, co je od paní učitelky zadáno, vždyť jednička v žákovské rozzáří jejich oči a je to pochvala i pro vás. Hotovo, taška připravena, uf!

Takže, pokud možno něco rychlého k večeři, pak už jen dohnat děti k večerní hygieně a šup do postele.

Je nám úplně jasné, že už se vidíte, jak si uděláte pohodičku, hodíte nohy nahoru a aspoň na chvíli vypnete mozkovnu. Ale… děti potřebují ještě nějakou tu svačinu na zítra do školy, připravit čisté oblečení na ráno a to, co vypadá, jako kdyby v tom jezdili po kolenou po celé třídě a závodili, kdo dojede dál, bude potřeba dát do pračky. Nádhera, splněno, ale že byste ještě na něco zapomněla?

Aha, manžel! K večeři ještě něco zbylo a čisté oblečení si už alespoň on bere ráno sám. Takže vítězství? Konečně čas na to pustit bednu, je vlastně úplně jedno, co tam dávají, hlavně nic složitého, nad čím byste musela přemýšlet. Vytoužená chvilka klidu je tedy…

V tom se objeví ve dveřích vaše druhá polovina. Váš princ z pohádky, bez kterého jste si v minulosti nedokázala představit život. Ten, který vám chyběl každou minutu, toužila jste po jeho dotycích a polibcích. Nyní otevře dveře a v lepším případě říká: Ahoj miláčku, jaký si měla den? Děti už spí? A co máme k večeři, mám děsný hlad.“ Při jídle vám povypráví, jak děsný měl den, a pokud funguje vše, jak má, vyslechne si i váš dnešní maratón.

Manžel je po večeři, děti sladce oddychují, prádlo je v pračce, nádobí v myčce a vy v polosedě usínáte na sedačce. Najednou se k vám manžel přitulí a sladce zašeptá, že se mu po vás stýskalo a že se na vás těšil a jestli nepůjdete do ložnice, že má chuť se s vámi pomazlit.

Vy určitě ráda souhlasíte, přece si nebudete hrát na jednu z těch, které neustále bolí hlava a menstruace u nich přichází v nepravidelných intervalech několikrát za měsíc.

Vždyť je to pořád ten muž, který vás přitahuje, se kterým je sex něco úžasného a rozhodně není jediný důvod k tomu, abyste se mu vyhýbala… kromě toho, že jste vyřízená jako dostihová kobyla a radši byste se svalila do postele a možná byste ještě nebyla ani pod peřinou a už byste sladce pochrupovala.

Když ale tento pocit překonáte, odměnou vám pravděpodobně bude skvělý sex a to stojí za to, na chvíli rozhýbat své unavené tělo. Co když se třeba dneska dostaví orgasmus, který v poslední době prožíváte jen sporadicky.

Co se ale vlastně ženám honí hlavou, když si užívají slasti soulože se svým vyvoleným? Prý jsou schopné dělat víc věcí najednou, což se o mužích údajně říct nedá. Ale zrovna při sexu? To asi není to nejlepší! To to s tím orgasmem dopadne stejně jako před týdnem, když jste se milovali naposledy.

Tak co jsou ty věci, které odvádějí pozornost žen od samotného aktu, i když s ním někdy souvisí?

A sakra, nestihla jsem se oholit…

Asi bych si ho měla vzít aspoň na chvíli do pusy

Možná by si ho měl opravdu oholit, mám těch chlupů plnou pusu

Měla bych se asi více snažit, být více vzrušená

Neměla bych ležet na těch zádech, prsa už nejsou, co bývala

Nezapomněla jsem si vzít tu antikoncepci?

Dneska mu to nějak trvá, asi čeká na mě

Nebo si to dělal přes den a nyní mu to bude trvat déle

Nesmím to uspěchat, to bych mu neudělala

Hlavně, aby mi nestříkl sperma do oka

Zase si nesundal ty ponožky, hrůza

Měla bych ho poslat na vyšetření, strašně se potí

Často se myšlenky dostanou úplně jinam, a to už je konečná!

Na lustru máme pavučiny, budu je muset vysát

Měla bych vyprat povlečení

Zapnula jsem určitě tu pračku? Musím ráno to prádlo pověsit

Nezapomněla jsem dát do myčky tabletu?

Musím si pak nařídit budík, abychom nezaspali

Nepřipravila jsem dětem oblečení na tělocvik

Zítra je poslední den na zaplacení SIPA

Večer jsem si neumyla hlavu, musím to stihnout ještě ráno

Tchýně má o víkendu narozeniny, co jí koupíme?

Pes už nemá granule, musím je zítra pořídit

Třeba letos dostane manžel odměny a pojedeme k moři

A na co myslíte při sexu vy? Doufáme, že jste se v našem článku nenašla a myslíte jen na samotný sex a slastné pocity své i vašeho partnera!

-lup

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.