Sex a vztahy

17. listopadu 2018 10:00

redakce Prima Zoom

17 mužských sexuálních tipů: Co jim vadí a jaké při tom děláme chyby!

Zajímalo nás, jaké chyby my ženy v sexu nejčastěji děláme, a proto jsme rozdaly dotazník mužům v našem okolí s otázkou, co se jim nejvíce líbí a čeho bychom se měly spíše vyvarovat.

Jejich postřehy nás dost překvapily. Dokonce jsme si musely přiznat, že to vypadá, jakoby někteří mluvili o nás (žádný z dotázaných nebyl nikdy milencem někoho z redakce). Snad jsme se tedy poučily a naše drahé polovičky budou spokojeny. Vždyť sex je v partnerském životě jedna z nejdůležitějších věcí.

Takže dámy, tady jsou věci, po kterých muži touží, a my jim někdy trošku hatíme jejich plány, jak si užít krásný vzrušující sex. Dali nám tipy, jak na ně, aby na sex s námi nikdy nezapomněli. Přečtěte si rady k nezaplacení :-)

 1. „Buďte tak sebejisté, jak jen můžete být. Chceme být fascinováni vaší smyslností, která nás uchvacuje. Zapomeneme pak i na ten nejmenší pocit nejistoty, takže se vámi necháme strhnout a užijeme si vzrušující sex. Nechte nás, ať si s vámi pohrajeme, ale pokud máte chuť převzít kontrolu, neváhejte to dát najevo. Rovnováha dominance je nepopiratelně sexy.“ Tomáš (25)
 2. „Když jste před vyvrcholením, je to úžasné, vaše boky se pohybují dopředu a dozadu, rychle a tvrdě. Ten okamžik miluji. Nebojte se toho!“ Marek (28)
 3. „Nebojte se dopředu požádat o to, co chcete: Jaké máte fantazie, co vám dělá dobře a jakou polohu máte nejradši.“ Jan (36)
 4. „Nestyďte se říct mužům, co chcete, abychom udělali. Budeme rádi, když nám poradíte, jak vás přivést k vyvrcholení.“ Adam (33)
 5. „Nezapomínejte na orální sex.“ Patrik (21)
 6. „Líbejte nás a dotýkejte se nás. Také se rádi mazlíme a máme při tom pocit, že nás milujete.“ Daniel (27)
 7. „Mluvte s námi, je to pak mnohem lepší. Pokud byste nám řekly, co se vám líbí a nelíbí, nemusely byste tak často předstírat orgasmus, protože chcete, abychom se cítili dobře. Ale je to zbytečné, mohli bychom si to užít společně. Mlčení nepomůže nikomu a ničemu. Karel (23)
 8. „Ujistěte se, že víme, co se vám líbí. Musíte nás upozornit, když je vám něco nepříjemné… Nemáte rády sprosté výrazy? Musíte nám to říct! Kluci také potřebují slyšet, že dělají dobrou práci a že jste spokojené.“ Jakub (19)
 9. Masturbujte před námi. Moje přítelkyně to udělala, řekla něco jako: Můžeš se dívat, ale nemůžeš se mě dotýkat. Poté, co skončila se sebou, pokračovali jsme společně, dělala dobře zase mě. Byl to nejlepší sex mého života.“ Petr (33)
 10. „Není to zkouška v rychlosti, nemusíte si dělat hlavu s tím, že naše nářadíčko ve vašich rukách není hned jako beranidlo. Dejte si s ním trochu víc práce a netvařte se u toho otráveně.“ Tomáš (44)
 11. „Nezapomínejte na oční kontakt při orálním sexu. Je to vážně nejlepší část, kterou opomíjí spousta žen.“ Milan (39)
 12. „Úsměv na tváři uprostřed milování. Je to sexy vědět, že je vám dobře.“ Standa (28)
 13. „Nebojte se být hlasité a ochotně vyzkoušejte více než dvě polohy.“ Tomáš (31)
 14. „Dotýkej se svých prsou, zatímco je v tobě. Vypadá to úžasně a je to neskutečně vzrušující.“ Robert (28)
 15. „Spojte nohy kolem mě. Přitáhněte si mě blíž a hlouběji – nádhera!“ Martin (35)
 16. „Veďte nás, když směřujeme tam dolů k vám, ukažte nám, kam si to máme přesně namířit.“ David (26)
 17. „Existuje něco, čemu se říká feromony a mají velmi specifický důvod – ony způsobují to, že jsme nadržení a vzrušení. Mnoho žen se může zbláznit, když chceme sex, pokud nejsou osprchované. Přišla jste z práce nebo ze cvičení, nevadí, máme rádi vaše pižmo, líbí se nám to a vzrušuje nás to. Lidi by k sobě měla přitahovat jejich vůně.“ Šimon (32)

-lup

Sdílejte článek
Štítky muž Sex masturbace sex

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 8. 6. 2023

Berani, pokud máte vazby na nějakou terapeutickou profesi, můžete dnes učinit zvláštní objev týkající se zdravotnictví. Tento objev nenajdete v žádné knize nebo metodice, kterou se běžně řídíte. Emoce nejsou tak slepé, jak by si racionální společnost přála! Někdy nás vedou po cestě k poznání. To je dnešní případ.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.