Sex a vztahy

5. října 2015 04:40

Lucie Průchová

Když páry promluví o sexu!

Sexuální život ženy a muže umí být opojný, intenzivní a nezapomenutelný. Ale někdy se jen stěží milostné chutě střetnou. Nakoukli jsme pod peřinu českým párům a dali jim prostor zmapovat jejich milostnou sféru. Nenechejte si tento netradiční výslech ujít, třeba vás bude v lecčems inspirovat!

David (29) & Jana (26): Jsme na začátku všeho!

David: V sexu nám to klape, Jana je divoška, i když bych to do ní na první pohled nikdy neřekl. Ráda experimentuje, sama si řekne o číslo, když se já nechytám a dá se říci, že u nás (pro)zatím panuje soulad. Jen doufám, že nám to tak vydrží a nejlépe napořád. Ale je mi jasné, že změny přijdou a podle zkušeností mých kamarádů nebudu za ně rád.

Jana: S Davidem máme stejný názor nejen na kvalitní sex, ale dá se říci, že i na partnerství. Pod peřinou nám to ale klape jedna báseň. Nebráníme se ničemu a hranice mám v této sféře stále otevřené na rozdíl od jiných žen. Jsem snadno vzrušivá, ráda dávám a přijímám orální sex a zadní komnata je rovněž Davidovu průzkumníkuzcela otevřena. Není totiž důvod považovat anální sex za něco nečistého. Když ho totiž provozujete tak, jak se má, musí se vám líbit.

Martin(40) & Karolína (38): Období rychlého sexu je za námi, teď objevujeme něco mnohem lepšího! Intenzivní orgasmus!

Martin: Před lety bych nevěřil tomu, že prudkou rychlovku vyměním za kvalitní sex se vším všudy. Jako netvrdím, že několikaminutová sobecká rychlovka tu a tam není na pořadu dne, ale čím stárnu, tím si víc užívám pomalého sexu. Vím, že jsem chyboval v tom, že jsem si s Karolínou vyhrál v rámci milostné předehry žalostně málo. Nebavilo mne to. Teď ale vidím, že můj děda měl pravdu. Vždycky říkával, když ženu před milováním naladíš, políbíš a pohladíš, poznáš teprve opravdový sex. Proto si líní chlapi stěžují na to, že to s manželkami za nic nestojí. Ale v překladu to znamená, že on sám nestojí za moc. Přehodnotil jsem názor, kvalitní sex vydá za x rychlovek.

Postřeh: Martinův dědeček je opravdu znalec žen, tleskáme a je super, že i takové cenné rady se předávají vnukům.Jen tak dál.

Karolína: Teď jsem konečně spokojená. V posteli se totiž cítím milovaná a tím ustupují mé zábrany do pozadí. Lépe se uvolním a nejsem v takové křeči. Navíc ušetřím za lubrikant, ten přírodní se s tím kupovaným totiž nedá srovnávat, a to jsem si ho dřív chválila. Mám pocit, že jsem do dneška nevěděla, co je zač pořádný sex. Teď to vím a je fajn, že jsem k tomuto zjištění dospěla společně se svým mužem, a ne s milencem, jako většina mých kamarádek, i když po tolika letech.

Luděk (55) & Leona (50): Rád se dívám!

Luděk: Postupem času muže opouští chtíč, výdrž i erekce. Je to pro chlapa skličující fakt, ale je to tak. Proto se teď rád dívám, hladím a líbám. A utrpěl jsem pořádný šok, když mi Leona řekla, že takhle se jí to líbí mnohem víc, než kdybych ji pigloval od nevidím, do nedivím. Jako občas se tam dole probudím z mrtvých, ale už to není takové priorita jako dřív. Teď si spíš vážím toho, že jsem si vybral správně. Během manželství jsem mrkal po krásných babách, ale nakonec, až zestárneme jde vlastně o to, jaká ženská je uvnitř, než jestli má balóny a zadek jak dva kmínky.

Leona: Chlapi věkem moudří a já si to užívám. V posteli se i v našem věku občas milujeme, ale nejkrásnější je, když mě Luděk hladí a pase se na mně pohledem. Připadám si chtěná. Občas ho vyprovokuji k akci tím, co miloval jako mladý ze všech nejvíc – orálním sexem. To se pak i v těle staršího muže dějí zázraky!

-lz-

Sdílejte článek
Štítky sex

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 7. 2024

Berani, dnes se můžete dozvědět o příležitostech, jak zvýšit svůj příjem, ať už v současném zaměstnání, v novém zaměstnání, nebo třeba prostřednictvím vlastního projektu. K tomuto cíli můžete nasměrovat velké množství energie a inspirace. Ostatní se mohou chtít zapojit a pomoci vám. Pravděpodobně se budete cítit plní energie a optimismu. To může fungovat při přitahování stále nových příležitostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.