Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Víte, jaká sexuální poloha je pro většinu chlapů ta NEJ…?

Polohu na koníčka má rád asi každý chlap, sedíte na něm, děláte mu dobře a on si ještě může pohrávat s vašimi kůzlátky. To většinu mužů dostane pěkně do varu.
Vydáno: 04.11.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ale je tu ještě jedna poloha, kterou tak často nepoužíváme a je to škoda. Věřte, že když si ho osedláte takto, bude hotový dřív, než se vám to bude líbit. Většina mužů nám to potvrdila...

Při této poloze totiž vynikne vaše pozadí a sex se dostane do těch maximálních otáček. Je to varianta na koníčka, akorát trošičku jinak.

Muži si při ní přijdou opravdu na své, takový pohled si totiž často představují, i když masturbují. Ženský zadek totiž milují a ležet na zádech, nechat milenku, ať si ho pořádně osedlá a koukat se přitom na její zadek a oba otvory… Dokonalé vzrušení!

Další výhoda této polohy je, že se u ní ani jeden z dvojice moc nenadře a přitom dojde úspěšně k cíli, k orgasmu.

Pornoherečka musí být vždy připravena. Reálná žena potřebuje alespoň pár vzrušujících okamžiků před samotnou souloží. Foto:

A jak tedy docílit toho, abyste partnerovi připravila opravdovou mega dávku rozkoše?

Položte ho na postel nebo gauč, prostě někam, aby mohl pohodlně ležet na zádech. Rozkročmo si na něj sedněte, ne k němu čelem jako obvykle, ale tak, že na něj vystrčíte svou vyzývavou prdelku a obličejem se obrátíte k jeho nohám. Rukama se opřete o jeho stehna, bude se vám lépe držet stabilita.

Nyní má váš sexuální partner dokonalý výhled. Nejenže vidí na svůj úd (každý muž se na něj dívá velice rád), který vám vniká do pochvy, může také prsty hladit váš anální otvor nebo vás držet za zadek a chvíli třeba ovládat vaše pohyby podle toho, jaká rychlost mu zrovna vyhovuje. Vy mu při souloži můžete laskat rukou varlata.

Záleží na vás, jaký úhel vnikání penisu do pochvy vám při aktu vyhovuje a dělá dobře, podle toho se předkloníte nebo naopak zakloníte. Také si při souloži můžete dráždit svůj klitoris a tím zažít společný a mimořádně silný orgasmus.

Tak se nechte inspirovat a krásně si to užijte! Určitě budete spokojeni oba dva.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama