Prima maminka

12. března 2016 04:40

Lucie Průchová

Nemyslím si, že jsem lesba, ale líbí se mi moje kamarádka. Mám jí to říct?

Už jsou to tři týdny, co jsme vám představili guru Káju... Pro ty, kterým tyto tři díly poradny unikly, je zde vysvětlení, jak tento nápad vlastně vznikl a co vám bude každý týden přinášet...

Nápad na zrození guru Káji se zrodil při jedné z našich redakčních hospod, při kterých se obvykle nikdo z nás nebrání podebatovat o svých partnerských a sexuálních strastech a radostech. Ostatní vždycky velice rádi a ochotně poradí, jak se situací, která někomu zrovna leží na srdci a na duši, naložit.

Nejlepší rady má vždy náš kolega Karel, kterému proto říkáme guru Kája – je to milovník a obránce něžného pohlaví. Ten vždycky ví, jak se v dané situaci zachovat, a velice pohotově a s vehemencí sobě vlastní to nám, svým kolegyním, sdělí. Nutno dodat, že naši partneři z toho skoro vždy vylezou jako totální nadsamci a uzurpátoři, které on by trestal nejméně týdenní hladovkou, v horších případech měsícem bez sexu nebo rovnou rozchodem či rozvodem.

A protože si myslíme, že je škoda, abychom si Káju nechávaly jen pro sebe a aby radil a pomáhal jen nám, rozhodly jsme se, že se o něj s vámi, utiskovanými ženami, podělíme.

Tedy – pište nám o svých vztahových problémech na náš mail prima-zeny@iprima.cz a nebo do zpráv na našem Facebooku… facebook.com/PrimaZeny.cz/

Všechny vaše dotazy a bolístky předáme našemu, a teď už i vašemu Kájovi, aby vám poradil, jak ty naše chlapy, děti, další členy rodiny nebo jiné narušitele našich poklidných životů zpracovat.

Už teď se prý nemůže dočkat, aby mohl zasáhnout a podat vám pomocnou mužskou ruku a oporu v těžkých životních situacích.

Jako další nám napsala čtenářka Nikola, které děkujeme za následující dotaz...

Nemyslím si, že jsem lesba, ale líbí se mi moje kamarádka. Mám jí to říct?

A co na to Guru Kája?

"Pokud nejsi brilantní verbální diplomatka, jenom těžko si kamarádka z tvého přiznání nevezme ´hele, chci se s tebou vyspat´. Takže se jí svěř jen v případě, že jsi připravená na celý spektrum reakcí. Pokud do toho půjdeš (jakože to je asi otázka času, hlavně to nejdřív neřekni vaší společný kamarádce, prokecla by to), nejpravděpodobnější je odtažitej výsměch nebo cudný rozmejšlení situace. V každým případě vsaď na vhodnou alkoholickou chvilku (máš případnou výmluvu), a kdyby to náhodou dopadlo dobře, hodně štěstí. Rozšiřování (bi)sexuálních obzorů není nikdy dost, aspoň se dozvíš, jestli máš tímhle směrem nějakou budoucnost."

Tvůj guru Kája

Někdy se prostě neubráníme a musíme se k tomu vyjádřit i my – PrimaŽENY...

Milá Nikolo!

Je přece zcela přirozené, že se nám líbí holky, pokud tedy nejsme povrchní slepice, kterým se nelíbí nikdo jiný než ony samy. Klidně můžeme říct své kamarádce, že jí to dnes sluší nebo že je fakt pěkná. Ale je rozdíl v tom, co se ti na té určité dívce líbí a co to s tebou dělá. Pokud se ti líbí kámošky postava a obdivuješ ji proto, že o sebe dbá a má pěkný zadek, na kterém pravidelně v posilovně maká, je vše v pořádku. Pokud ale na její zadeček myslíš i doma o samotě, při svých intimních chvilkách – to už by byl trošku problém. Tedy problém, prostě známka toho, že se ti kamarádka líbí poněkud jinak, než jen jako kamarádka. Ale na tom také není určitě nic strašného.

Takže jen ty sama můžeš určit, jak na tom se ženami jsi...

Za PrimaŽENY – tentokrát Lucie

Sdílejte článek
Štítky Facebook

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.