zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

NESKUTEČNÉ VIDEO: Ranní oblékání 4 batolat

Jak se oblékají čtyři mrňousové najednou?
Autor: instagram Jak se oblékají čtyři mrňousové najednou?
anna kopečková , Vydáno: 28.04.2016
Pokud ráno vypravujete byť jen jediné děcko, víte, co je to za manévry. Jak musíte být vynalézaví, trpěliví a psychicky se obrnit. A teď si představte oblékat takové mrňouse čtyři najednou!

reklama

Whyte a její partner Dan Gibson byli v šoku, když se dozvěděli, že přirozenou cestou počali trojčata. A to v té době už nebyli doma sami. Z kočárku se na ně smála tehdy sedmiměsíční dcera Emily. Běžná rodinka o třech členech se tak ze dne na den rozrostla na bandu o šesti, které její dospělí zakladatelé neřeknou jinak než „the baby gang“, což je i název jejich facebookovské stránky.

 

Dneska je Olivii, Jacksonovi a Levimu 8 měsíců, jejich sestře Emily 2 roky a jejich rodiče kromě péče o ně stíhají ještě denně informovat své fanoušky na Facebooku a YouTube o tom, jak to u nich doma chodí. Obdivuhodné.

Kromě nahrávky, kde se výzvy ujala maminka, se tak můžete mrknout třeba na to, jak se se stejným úkolem popasoval o týden později tatínek:

 

Vtipné je začíst se do komentářů lidí, které cítili potřebu zanechat pod videem s maminkou svůj vzkaz. Vedle výkřiků typu „Chudinka“ či „Jak to, že jí nikdo nepomůže?“ zaznívá často jeden trefný, který to dle nás perfektně shrnuje: „Podívejte se na její tvář. Ani na chvíli ji neopustí úsměv. Za TO klobouk dolů.“

Michaela Kovářová

14 realistických rodinných fotografií

Odstrašující galerie: Pokud plánujete dítě, radši neklikejte!reklama

Související témata: batolata , čtyřčata

reklama

Přečtěte si také

reklama