NESKUTEČNÉ VIDEO: Ranní oblékání 4 batolat

Pokud ráno vypravujete byť jen jediné děcko, víte, co je to za manévry. Jak musíte být vynalézaví, trpěliví a psychicky se obrnit. A teď si představte oblékat takové mrňouse čtyři najednou!

Whyte a její partner Dan Gibson byli v šoku, když se dozvěděli, že přirozenou cestou počali trojčata. A to v té době už nebyli doma sami. Z kočárku se na ně smála tehdy sedmiměsíční dcera Emily. Běžná rodinka o třech členech se tak ze dne na den rozrostla na bandu o šesti, které její dospělí zakladatelé neřeknou jinak než „the baby gang“, což je i název jejich facebookovské stránky.

Dneska je Olivii, Jacksonovi a Levimu 8 měsíců, jejich sestře Emily 2 roky a jejich rodiče kromě péče o ně stíhají ještě denně informovat své fanoušky na Facebooku a YouTube o tom, jak to u nich doma chodí. Obdivuhodné.

Kromě nahrávky, kde se výzvy ujala maminka, se tak můžete mrknout třeba na to, jak se se stejným úkolem popasoval o týden později tatínek:

Vtipné je začíst se do komentářů lidí, které cítili potřebu zanechat pod videem s maminkou svůj vzkaz. Vedle výkřiků typu „Chudinka“ či „Jak to, že jí nikdo nepomůže?“ zaznívá často jeden trefný, který to dle nás perfektně shrnuje: „Podívejte se na její tvář. Ani na chvíli ji neopustí úsměv. Za TO klobouk dolů.“

Michaela Kovářová

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.