Prima maminka

1. prosince 2013 13:58

Anna Kopečková

Noc v muzeu: Tajemství hrobky se blíží do kin. Premiéra bude již 18. prosince.

Ještě jedna noční směna a Země bude zachráněna – to je podtitul dalšího dílu jedné z nejpopulárnějších filmových sérií pro celou rodinu, díky níž navštívíte nejznámější světová muzea a ještě se u toho pořádně pobavíte.

Připravte se na nejdivočejší a nejdobrodružnější Noc v muzeu všech dob. Jejím hlavním hrdinou je opět nejznámější noční hlídač na světě Larry, který pracuje v Americkém přírodovědném muzeu v New Yorku. A právě zde každou noc ožívají muzejní exponáty. Za tímhle neuvěřitelným kouzlem stojí mystická zlatá deska pocházející ze starověkého Egypta, která je tím pádem nejvzácnějším exponátem muzea, aniž o tom má kdokoliv kromě Larryho tušení.

Larry se díky tomu při svých nočních službách rozhodně nenudí a navíc má mezi muzejními kousky řadu přátel nebo alespoň známých. Patří mezi ně faraón Ahkmenrah, prezident Theodor Roosevelt, nejmocnější vládce hunské říše Attila, římský centurion Octavius, parta neandertálců, kovboj Jedediah a mnozí další. Občas si pro podrbání přijde i kostra Tyranosaura.

Živé i neživé hrdiny ale čeká nemilé překvapení. Zlatá deska začíná navzdory svému materiálu korodovat a kouzlo se pomalu, leč neúprosně vytrácí. Pro oživlé exponáty a jejich ochránce Larryho tím začínají nejen krušné chvilky, ale i jejich největší dobrodružství, které je přivede až za Atlantik. Rozluštění a řešení jejich potíží se totiž nachází v oddělení egyptských sbírek Britského muzea v Londýně. V této slavné a významné instituci naši podivuhodnou partu rozšíří nejen místní oživlí hrdinové v čele s děsně nabušeným rytířem Lancelotem, ale i zdejší noční hlídačka Tilly. V metropoli Británie na ně ale nečekají jen nová přátelství. Aby zachránili kouzlo a tím i sebe, musí čelit mnohým nebezpečenstvím a porazit silného protivníka.

Ve filmu se představí celá plejáda slavných komediálních herců. Bena Stillera v hlavní roli hlídače Larryho doplňují jak naši známí z předchozích dílů série - například nedávno zesnulý komik Robin Williams, Owen Wilson a Steve Coogan, tak i hvězdy ztvárňující nové postavy – komediální herečka Rebel Wilson, oceňovaný Ben Kingsley, populární Ricky Gervais a rytíře Lancelota si s chutí zahrál Dan Stevens.

POZOR, SOUTĚŽ! Právě teď máte možnost vyhrát některý z 5 modelů fosílií, 5 batohů nebo 5 DVD kolekcí s předchozími filmy Noc v muzeu. Stačí správně odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku a mít trochu štěstí:

Kolikátý v pořadí je film Noc v muzeu: Tajemství hrobky?

a) třetí

b) čtvrtý

c) pátý

Své odpovědi můžete psát až do 21. prosince do 23:59 ZDE.

Podívejte se, jaké hezké výhry na vás čekají:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.