Nová internetová výzva: Co vidíte na obrázku?

Nechceme vás podceňovat, ale většina lidí se bez nápovědy neobejde. A mnozí to nezvládnou ani s nápovědou...

Nejrůznější testy založené na optické iluzi a kolující internetem jsou hodně populární. A jedním z posledních, který se šíří internetem jako lavina, je černá kresba na špinavé bílé zdi.

Když se na obrázek podíváte, nejspíš vám bude připomínat nějaký létající hmyz. Nebo možná netopýra. Nebo dinosaura obráceného hlavou dolů...

Zkuste se víc soustředit, podívat se z jiného úhlu, trochu přivřít oči, soustředit se na obrázek jako celek. Nesledujte jen jeho černou část, ale i bílé okolí.

Co asi znamenají ty černé čáry v levé části obrázku? Zaměřte se na ně. Pořád nic nevidíte?

Malá nápověda: část obrázku je na světle, část ve stínu.

Pořád nic nevidíte?

Tak tady je odpověď: Kovboj! Kouká se přímo na vás, půlku tváře má na světle, půlku zakrývá stín. Vidíte ten velký klobouk? Nos, ústa?

Jestli jste dokázali obrázek rozluštit i bez nápovědy, gratulujeme. Je to vlastně hrozně jednoduché a kdo jednou uvidí kovboje, už ho pak vidí pořád a říká si: Jak jsem ho mohl/a nevidět? Ale i když to nakonec vypadá triviálně, jen málokomu se to podaří.

Mohlo by vás taky bavit:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.