Nová internetová výzva: Co vidíte na obrázku?

Nechceme vás podceňovat, ale většina lidí se bez nápovědy neobejde. A mnozí to nezvládnou ani s nápovědou...

Nejrůznější testy založené na optické iluzi a kolující internetem jsou hodně populární. A jedním z posledních, který se šíří internetem jako lavina, je černá kresba na špinavé bílé zdi.

Když se na obrázek podíváte, nejspíš vám bude připomínat nějaký létající hmyz. Nebo možná netopýra. Nebo dinosaura obráceného hlavou dolů...

Zkuste se víc soustředit, podívat se z jiného úhlu, trochu přivřít oči, soustředit se na obrázek jako celek. Nesledujte jen jeho černou část, ale i bílé okolí.

Co asi znamenají ty černé čáry v levé části obrázku? Zaměřte se na ně. Pořád nic nevidíte?

Malá nápověda: část obrázku je na světle, část ve stínu.

Pořád nic nevidíte?

Tak tady je odpověď: Kovboj! Kouká se přímo na vás, půlku tváře má na světle, půlku zakrývá stín. Vidíte ten velký klobouk? Nos, ústa?

Jestli jste dokázali obrázek rozluštit i bez nápovědy, gratulujeme. Je to vlastně hrozně jednoduché a kdo jednou uvidí kovboje, už ho pak vidí pořád a říká si: Jak jsem ho mohl/a nevidět? Ale i když to nakonec vypadá triviálně, jen málokomu se to podaří.

Mohlo by vás taky bavit:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.