Celebrity

6. dubna 2017 10:00

Martina Čerňanská

Nová posila Ohnivýho kuřete Kristýna Frejová: Jsem na velikonočním detoxu

V oblíbeném seriálu Ohnivý kuře se objevila nová postava – Kateřina Honzáková. A nehraje ji nikdo jiný než skvělá herečka Kristýna Frejová, kterou jsme pro vás vyzpovídali.

Vaše postava Kateřiny Honzákové naskočila do seriálu Ohnivý kuře už v průběhu natáčení, poprvé se objevíte v 95. díle. Jak rychle jste se v seriálu zabydlela?

Kateřina alias Kačaba je ze své podstaty bytost, která se zabydlí kdekoli, kdykoli, navzdory všemu a všem, a příliš se nestará o to, jestli se to někomu líbí, nebo ne, což není úplně součást mojí povahy. Přestože jako postava jsem se pohybovala na nepřátelské půdě hospody U Slepičků, mohu s radostí konstatovat, že ve skutečnosti to tak během natáčení nebylo.

  • S kterými hereckými kolegy jste se na Kuřeti pracovně potkala poprvé? Máte tam své oblíbence?

Poprvé jsem se potkala s Michalem Suchánkem, na jehož postavu je celá zápletka namotaná a řešení starých křivd a kostlivců ve skříni bude, doufám, pro diváky zábavné. Jsem ráda, že jsme se konečně potkaly pracovně s Lindou Rybovou a spoustou starých dobrých kamarádů, jako je třeba Lenka Krobotová nebo Zdeněk Vencl. Jinak mě tedy celé osazenstvo hospody U Slepičků velmi bavilo a baví.

  • Znáte podobnou osobu, jako je vaše seriálová Kačaba, která by vás třeba inspirovala?

Já jsem vděčný pozorovatel a Kačaba je takový kompilát několika osob, se kterými jsem měla v životě tu čest. Je to esence drzosti a čirého sobectví, ale i tak jsem se snažila objevit v ní i hezké povahové rysy. Ostatně, všichni jsme kdysi byli nevinnými miminy...:)

  • Vybrala byste si Kačabu jako svou kamarádku?

Obávám se, že ne..., i když vtipná je...doufám...:)

  • Ohnivý kuře je seriál propojený s vařením, vaříte ráda? Pokud ano, co nejraději vaříte?

Vařím strašně ráda a repertoár měním podle ročních období. Momentálně jsem na velikonočním detoxu, takže zeleninové a ovocné koktejly, chia pudinky, rýžové nudle, čočkové saláty s mangem, avokádo, hummus, sójové maso... Obecně mám jako základ hodně čerstvé zeleniny na saláty a jako přílohu kvalitní maso a samozřejmě hodiny tažené vývary na milion způsobů.

  • Jaké je vaše nejoblíbenější jídlo?

Miluju sushi, krevety, rýžové nudle, kokosové mléko, avokádo, takže jsem vlastně postupně a spontánně vytěsnila těstoviny a pečivo a orientuji se spíše východním směrem, a to i pokud jde třeba o syrskou kuchyni. Dobrým steakem nebo tataráčkem ovšem nepohrdnu nikdy. Myslím, že základ je vařit z kvalitního materiálu a stejně tak si vybírat i restaurace. Už dávno mi není jedno, co do sebe vpravím k obědu a návštěva jakéhokoli fastfoodu je pro mě momentálně na úrovni sci-fi.:)

Vše o seriálu včetně bonusů a celých epizod najdete na stránce pořadu Onivý kuře!

Pavla Freij, Martina Hrušková


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.