zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Nová posila Ohnivýho kuřete Kristýna Frejová: Jsem na velikonočním detoxu

Kristýna Frejová jako nová postava v Ohnivým kuřeti
Autor: Hermína / Prima Kristýna Frejová jako nová postava v Ohnivým kuřeti
cernanm , Vydáno: 06.04.2017
V oblíbeném seriálu Ohnivý kuře se objevila nová postava – Kateřina Honzáková. A nehraje ji nikdo jiný než skvělá herečka Kristýna Frejová, kterou jsme pro vás vyzpovídali.

reklama

Vaše postava Kateřiny Honzákové naskočila do seriálu Ohnivý kuře už v průběhu natáčení, poprvé se objevíte v 95. díle. Jak rychle jste se v seriálu zabydlela?

Kateřina alias Kačaba je ze své podstaty bytost, která se zabydlí kdekoli, kdykoli, navzdory všemu a všem, a příliš se nestará o to, jestli se to někomu líbí, nebo ne, což není úplně součást mojí povahy. Přestože jako postava jsem se pohybovala na nepřátelské půdě hospody U Slepičků, mohu s radostí konstatovat, že ve skutečnosti to tak během natáčení nebylo.

  • S kterými hereckými kolegy jste se na Kuřeti pracovně potkala poprvé? Máte tam své oblíbence?

Poprvé jsem se potkala s Michalem Suchánkem, na jehož postavu je celá zápletka namotaná a řešení starých křivd a kostlivců ve skříni bude, doufám, pro diváky zábavné. Jsem ráda, že jsme se konečně potkaly pracovně s Lindou Rybovou a spoustou starých dobrých kamarádů, jako je třeba Lenka Krobotová nebo Zdeněk Vencl. Jinak mě tedy celé osazenstvo hospody U Slepičků velmi bavilo a baví.

Kristýna Frejová natáčení Foto:

  • Znáte podobnou osobu, jako je vaše seriálová Kačaba, která by vás třeba inspirovala?

Já jsem vděčný pozorovatel a Kačaba je takový kompilát několika osob, se kterými jsem měla v životě tu čest. Je to esence drzosti a čirého sobectví, ale i tak jsem se snažila objevit v ní i hezké povahové rysy. Ostatně, všichni jsme kdysi byli nevinnými miminy...:)

  • Vybrala byste si Kačabu jako svou kamarádku?

Obávám se, že ne..., i když vtipná je...doufám...:)

  • Ohnivý kuře je seriál propojený s vařením, vaříte ráda? Pokud ano, co nejraději vaříte?

Vařím strašně ráda a repertoár měním podle ročních období. Momentálně jsem na velikonočním detoxu, takže zeleninové a ovocné koktejly, chia pudinky, rýžové nudle, čočkové saláty s mangem, avokádo, hummus, sójové maso... Obecně mám jako základ hodně čerstvé zeleniny na saláty a jako přílohu kvalitní maso a samozřejmě hodiny tažené vývary na milion způsobů.

  • Jaké je vaše nejoblíbenější jídlo?

Miluju sushi, krevety, rýžové nudle, kokosové mléko, avokádo, takže jsem vlastně postupně a spontánně vytěsnila těstoviny a pečivo a orientuji se spíše východním směrem, a to i pokud jde třeba o syrskou kuchyni. Dobrým steakem nebo tataráčkem ovšem nepohrdnu nikdy. Myslím, že základ je vařit z kvalitního materiálu a stejně tak si vybírat i restaurace. Už dávno mi není jedno, co do sebe vpravím k obědu a návštěva jakéhokoli fastfoodu je pro mě momentálně na úrovni sci-fi.:)

Vše o seriálu včetně bonusů a celých epizod najdete na stránce pořadu Onivý kuře!

Pavla Freij, Martina Hrušková

reklama

Související témata: detox , chia semínka , Kristýna Frejová , Ohnivý kuře

reklama

Přečtěte si také

reklama