Prima maminka

14. prosince 2016 06:00

Anna Kopečková

Nový vánoční trend: Živé barevné stromečky. Jak se vám líbí?

Nečekejte nic, co jste už viděli. Tyhle stromečky nejsou umělé, ale živé. A jejich budoucí majitelé si můžou vybrat, jakou barvu chtějí.

Nový trend přichází, jak jinak, z Ameriky, konkrétně ze Spojených států. Některé farmy, například v Pensylvánii nebo Kalifornii, které pěstují jehličnaté stromky a na Vánoce je prodávají, teď mají zbrusu novou službu, která má přilákat víc zákazníků. Na přání nastříkají stromek barvou, jakou si vyberete.

Foto: Instagram.com

Proces barvení je tajný. Vyžaduje teplotu kolem 4,5 °C, aby barva k jehličí dobře přilnula. Nasprejování zároveň stromek „zakonzervuje“, takže jeho majiteli bude doma krásně vonět poměrně dlouho, aniž by z něj jehličí začalo opadávat. Na výběr jsou nejrůznější (nehořlavé) barvy – jasně modrá, fialová, červená... Jsou i zákazníci, kteří chtějí černou, kombinaci červené se zlatou, jeden umělec si objednal dokonce stromek v modro-růžové barvě.

Vánoční stromek pro milovnice růžové barvy může vypadat třeba takto:

Foto: facebook.com

A kdo se nemůže rozhodnout, jakou barvu vybrat, může si nechat nastříkat stromeček duhový:

Foto: Instagram.com

Mohlo by vás taky zajímat:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.