zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Nový vánoční trend: Živé barevné stromečky. Jak se vám líbí?

Líbí se vám růžový, fialový nebo snad modrý?
Autor: Instagram.com Líbí se vám růžový, fialový nebo snad modrý?
anna kopečková , Vydáno: 14.12.2016
Nečekejte nic, co jste už viděli. Tyhle stromečky nejsou umělé, ale živé. A jejich budoucí majitelé si můžou vybrat, jakou barvu chtějí.

reklama

 

Nový trend přichází, jak jinak, z Ameriky, konkrétně ze Spojených států. Některé farmy, například v Pensylvánii nebo Kalifornii, které pěstují jehličnaté stromky a na Vánoce je prodávají, teď mají zbrusu novou službu, která má přilákat víc zákazníků. Na přání nastříkají stromek barvou, jakou si vyberete.

barevné vánoční stromečky Foto:                                                                                                                   Foto: Instagram.com

 

Proces barvení je tajný. Vyžaduje teplotu kolem 4,5 °C, aby barva k jehličí dobře přilnula. Nasprejování zároveň stromek „zakonzervuje“, takže jeho majiteli bude doma krásně vonět poměrně dlouho, aniž by z něj jehličí začalo opadávat. Na výběr jsou nejrůznější (nehořlavé) barvy – jasně modrá, fialová, červená... Jsou i zákazníci, kteří chtějí černou, kombinaci červené se zlatou, jeden umělec si objednal dokonce stromek v modro-růžové barvě.

Vánoční stromek pro milovnice růžové barvy může vypadat třeba takto:

barevné vánoční stromečky Foto:                                                                                                                Foto: facebook.com

 

A kdo se nemůže rozhodnout, jakou barvu vybrat, může si nechat nastříkat stromeček duhový:

barevné vánoční stromečky Foto:                                                                                                              Foto: Instagram.com

 

 

Mohlo by vás taky zajímat:

Vánoční stromeček: 8 nápadů, jak ho letos ozdobit

Zdobíte každý rok vánoční stromeček stejně, nebo zkoušíte rádi něco nového? Máme pro vás spoustu krásných nápadů, které vás dostanou do vánoční nálady.

S modrými detaily

S modrými detaily

Červená je klasická barva Vánoc. Zkuste ji zkombinovat s trochou modré – stačí přidat pár malých modrých kouliček. Stromečku to dodá úplně jiný rozměr.

Vánoční dekorace, které vás bude bavit vyrábět

Zpříjemněte si adventní chvíle kreativní výzdobou vašeho bytu. Právě teď se s dekoracemi všeho druhu můžete do sytosti vyřádit. Přinášíme inspiraci, která nestojí moc, a i přesto vypadá nádherně. My se totiž držíme hesla, že dobrý nápad je víc než plná peněženka.

Vánoční lesík ze šišek

vánoční lesík

Zajděte s dětmi na procházku a cestou zpátky posbírejte šišky. Doma je přestříkejte zeleným sprejem a po zaschnutí můžete použít ještě i ten se třpytkami. A co by to bylo za vánočního zelenáče bez ozdob. Na jednotlivé plátky šišek přilepte barevné korálky nebo, chcete-li, pár lentilek. Podklad pro stromeček hravě zvládnete vytvořit za pomoci papírového kruhu, který polepíte vatou. Váš soukromý lesík pak zaboříte do vatových závějí.

54c326faf6ddba3b1783c64bda669ae0 Foto:

 

 

 

 

Nebo použijte šišky v jejich přírodní podobě. Dozdobte je třeba pomocí barevných cukrových perliček a jako podklad použijte malé květináčky nebo skleničky naplněné mechem nebo zelenou vlnou.

Dárek se dá zabalit i jinak, než jen do ozdobného papíru s mašlí

Balení vánočních dárků: Zkuste to letos jinak

reklama

Související témata: vánoční stromeček , Vánoce 2016 , vánoční trendy

reklama

Přečtěte si také

reklama