ONLINE CHAT: Ptejte se známé astroložky a numeroložky Věry Várady

Zajímá vás vaše budoucnost? Chcete se dozvědět, jak ji můžete pozitivně ovlivnit nebo jak se nejlépe naladit na změny, které vás čekají?

Astrologie, královna okultních věd, je stará několik tisíc let a byla hojně užívána starými národy, jako byli např. Sumerové, Egypťané, Indové, Číňané a další. Většina lidí ví, že i různí panovníci mívali na svém dvoře tzv. hvězdopravce, kteří jim předpovídali budoucnost a také pomáhali při důležitých rozhodnutích. Je žádána i dnes, protože, jak se přesvědčili i někteří skeptici, funguje.

Věra Várady se zabývá nejen astrologií, ale také numerologií a diagnostikou zdravotního stavu, které doplňuje výkladem tarotových karet. Výklad z tarotových karet je velmi žádaný a populární, protože karty k člověku opravdu promlouvají a jejich symboly nám pomáhají hledat odpovědi na základní smysl našeho bytí a směr, kterým se máme v životě ubírat. A nejen to, pomocí karetního rozboru lze řešit konkrétní problémy v oblasti partnerských vztahů, financí, práce nebo v případě důležitých životních rozhodnutí.

Kromě toho Věra Várady vyrábí amulety. V dnešní přetechnizované době se mnohým mohou zdát jako archaické nebo pohádkové předměty, přesto jsou amulety žádané i dnes, protože fungují, jsou v nich uložené informace, myšlenky, prosby i naděje.

Více informací najdete na www.astro-varady.cz.

Dnes máte jedinečnou možnost zeptat se zkušené astroložky na to, co vás zajímá. Můžete mít obecný dotaz, ale i zcela konkrétní. V tom případě uveďte své jméno, datum, místo a čas svého narození a přesný, zcela konkrétní dotaz (například: Budu mít práci?, Mám se přestěhovat?, Zůstanu s Pavlem?).

Své otázky můžete psát ZDE.

Věra Várady je i autorkou velkých horoskopů na rok 2015, které najdete na našem webu:

Využijte této příležitosti a posílejte už teď své otázky. Věra Várady na ně bude odpovídat ve čtvrtek mezi 18. a 20. hodinou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 2. 2024

Berani, dnes v noci by vás mohly trápit temné, depresivní sny, které se pravděpodobně budou střídat s hloupými, které vás rozesmějí nahlas. Ráno byste se mohli probudit zcela zmatení z těchto představ a mohli byste mít tendenci je odmítat. Nedělejte to. Vaše sny se vám snaží něco sdělit o vás samotných. Zažili jste v poslední době své emocionální vzestupy a pády? Střídavě jste se nad něčím smáli a plakali? Zamyslete se nad tím!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.