Prima maminka

5. listopadu 2016 04:20

Martina Čerňanská

OTESTUJTE SE: Jak dobře znáte Evropu a vše kolem ní?

Víkend je zase tady a to znamená, že pro vás máme další z pravidelných kvízů. Tentokrát jsme si pro vás připravili všetečné otázky napříč Evropou.

Máte tušení, který z poloostrovů je nejrozlehlejší, která sopka největší a jaké jezero si drží první příčku, co se hloubky týká? Otestujte se společně s námi a probuďte vaše mozkové závity z letargie. Přece jen ze školy už jsme nějaký ten pátek pryč a v hlavě si teď nosíme samé starosti. Takže je nejvyšší čas je pěkně poslat k šípku a pořádně je vyvenčit nad dnešním kvízem.

V diskuzi nám klidně neváhejte napsat, o jaké téma dalšího kvízu byste měli zájem. Rádi vám vyjdeme vstříc :). Jsme prostě Prima ŽENY! A jakmile se doklikáte k desáté odpovědi, vyčkejte si na vyhodnocení, ať víte co a jak!

Začínáme, stačí kliknout na odkaz (a nezapomeňte si na konci počkat na vyhodnocení):

-lz-

Mohlo by vás taky zajímat:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.