Prima maminka

10. března 2018 07:30

Anna Kopečková

OTESTUJTE SE: Na které místo byste se nejvíc báli jít?

Odhalte, jaké v sobě ukrýváte obavy a po čem v životě toužíte.

Je to velmi jednoduché. Stačí si dobře prohlédnout obrázky níže a vybrat z míst, která zobrazují, jedno. Takové, kam byste nikdy nechtěli vkročit.

Pomocí těchto obrázků je pak možné odhalit, jací jsme, po čem v životě toužíme, jaké strachy v sobě nosíme a jaké bariéry kvůli nim kolem sebe stavíme.

Máte vybráno? Přečtěte si, co jednotlivé obrázky o člověku vypovídají:

Opuštěný starý dům

Pokud jste si vybrali opuštěný dům, jste velmi inteligentní a analytická osoba, které nevadí vidět věci takové, jaké jsou. Ceníte si určitých hodnot, které jsou pro vás velmi důležité. Prázdné zdi naznačují, že máte zvýšenou emocionální a duchovní stránku, což znesnadňuje ostatním, aby se k vám dostali trochu blíž. Přesto máte ve svém životě pár skutečně blízkých přátel. To, co v životě hledáte, se týká citového, nikoli intelektuálního uspokojení.

Ledová jeskyně

Výběr ledové jeskyně naznačuje, že jste strávili dlouhou dobu hledáním citového tepla kolem vás. To, co v životě hledáte, je láska, která může být romantická, ale i platonická. Bojíte se pocitu zklamání, a proto raději zůstáváte osamoceni. Což neznamená, že nežijete krásný život. Vy totiž víte, co vás může učinit šťastnými. Jste člověk s vysokými hodnotami a oceňujete nezávislost a svobodu.

Dveře zavřené na řetěz

Pokud jste si vybrali tyto dveře, pak jste nejspíš velmi produktivní a snažíte se dosáhnout obtížných cílů, které jste si stanovili. Jste kreativní a velmi dobří při řešení problémů. Jste dobrý vůdce a snažíte se dělat všechno co nejlépe. Na druhé straně byste neměli žít jen prací. Snažte se víc odpočívat a užívat si i jiných věcí v životě.

Tmavý tunel

Jste chytří a hodně citově založení. Tmavý tunel naznačuje, že vaše mysl se potřebuje trochu uklidnit a pročistit, aby lépe viděla a pochopila vaše myšlenky. Přestaňte se trápit všemi problémy kolem a začněte hledat řešení. Nezapomeňte, že na konci každého tunelu je světlo a věci jsou jasnější.

Opuštěná chatka v lese

Vybrali jste si opuštěnou chatku jako místo, které nechcete navštívit? Jste patrně velkorysý člověk, který se hodně stará o ostatní. Jste věrní a upřímní, což jsou vlastnosti, které ne každý ocení. Pokud máte strach z budov (byť jde třeba jen o malou chatku), znamená to, že ve svém životě toužíte po bohatství. Abyste ho získali, musíte tvrdě pracovat.

Staré schodiště

Pokud jste si vybrali tento obrázek, máte strach z konce života a umírání. Z nevědomosti, co si na vás život ještě přichystal. Vy toužíte hlavně po dobrém zdraví. A i přes všechny obavy milujete cestu, kterou se váš život ubírá.

-jk-/Foto: bodsky.com

Zkuste si i další testy:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.