zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

OTESTUJTE SE: Na které místo byste se nejvíc báli jít?

Kam byste se nejvíc báli jít?
Autor: boldsky.com Kam byste se nejvíc báli jít?
anna kopečková , Vydáno: 10.03.2018
Odhalte, jaké v sobě ukrýváte obavy a po čem v životě toužíte.

reklama

Je to velmi jednoduché. Stačí si dobře prohlédnout obrázky níže a vybrat z míst, která zobrazují, jedno. Takové, kam byste nikdy nechtěli vkročit. 

Pomocí těchto obrázků je pak možné odhalit, jací jsme, po čem v životě toužíme, jaké strachy v sobě nosíme a jaké bariéry kvůli nim kolem sebe stavíme. 

Kam byste se nejvíc báli jít? Foto:

Máte vybráno? Přečtěte si, co jednotlivé obrázky o člověku vypovídají: 

Test - opuštěný dům Foto:

Opuštěný starý dům

Pokud jste si vybrali opuštěný dům, jste velmi inteligentní a analytická osoba, které nevadí vidět věci takové, jaké jsou. Ceníte si určitých hodnot, které jsou pro vás velmi důležité. Prázdné zdi naznačují, že máte zvýšenou emocionální a duchovní stránku, což znesnadňuje ostatním, aby se k vám dostali trochu blíž. Přesto máte ve svém životě pár skutečně blízkých přátel. To, co v životě hledáte, se týká citového, nikoli intelektuálního uspokojení.  

Test - ledová jeskyně Foto:

Ledová jeskyně

Výběr ledové jeskyně naznačuje, že jste strávili dlouhou dobu hledáním citového tepla kolem vás. To, co v životě hledáte, je láska, která může být romantická, ale i platonická. Bojíte se pocitu zklamání, a proto raději zůstáváte osamoceni. Což neznamená, že nežijete krásný život. Vy totiž víte, co vás může učinit šťastnými. Jste člověk s vysokými hodnotami a oceňujete nezávislost a svobodu.

Test - dveře s řetězem Foto:

Dveře zavřené na řetěz

Pokud jste si vybrali tyto dveře, pak jste nejspíš velmi produktivní a snažíte se dosáhnout obtížných cílů, které jste si stanovili. Jste kreativní a velmi dobří při řešení problémů. Jste dobrý vůdce a snažíte se dělat všechno co nejlépe. Na druhé straně byste neměli žít jen prací. Snažte se víc odpočívat a užívat si i jiných věcí v životě. 

Test - tunel Foto:

Tmavý tunel

Jste chytří a hodně citově založení. Tmavý tunel naznačuje, že vaše mysl se potřebuje trochu uklidnit a pročistit, aby lépe viděla a pochopila vaše myšlenky. Přestaňte se trápit všemi problémy kolem a začněte hledat řešení. Nezapomeňte, že na konci každého tunelu je světlo a věci jsou jasnější. 

Test - chatka v lese Foto:

Opuštěná chatka v lese

Vybrali jste si opuštěnou chatku jako místo, které nechcete navštívit? Jste patrně velkorysý člověk, který se hodně stará o ostatní. Jste věrní a upřímní, což jsou vlastnosti, které ne každý ocení. Pokud máte strach z budov (byť jde třeba jen o malou chatku), znamená to, že ve svém životě toužíte po bohatství. Abyste ho získali, musíte tvrdě pracovat. 

Test - staré schodiště Foto:

Staré schodiště

Pokud jste si vybrali tento obrázek, máte strach z konce života a umírání. Z nevědomosti, co si na vás život ještě přichystal. Vy toužíte hlavně po dobrém zdraví. A i přes všechny obavy milujete cestu, kterou se váš život ubírá.  

-jk-/Foto: bodsky.com

Zkuste si i další testy:  

Otestujte se: Co na vás prozradí barva vašich vytoužených dveří?

Buďte k sobě upřímná a prozraďte, jakou barvu by měly mít dveře, do kterých toužíte vstoupit. Jejich odstín může poodhalit fascinující a výstižný pohled do vaší duše.

test dveře -  hlavní Foto:  

Tyrkysová

test dveře - tyrkysová

Jste zábavný a veselý člověk, který se dokáže radovat z maličkostí a ocení zcela prosté věci – vůni čerstvého chleba nebo třeba horkou koupel. Máte ráda cestování a poznávání nových kultur. Nejšťastnější jste tehdy, když můžete podpořit ostatní lidi a vytvářet kolem sebe příjemnou atmosféru plnou pohody. Nicméně je důležité nezapomínat na své vlastní potřeby, zatímco neustále přemýšlíte, jak pomoci vašim blízkým. Zkuste myslet trochu více na sebe, bude vám pak lépe a taky budete mít víc sil na ostatní.

Která barva je na obrázku nejvýraznější?

Otestujte se: Barevný obrázek odhalí, jakou máte povahu

Otestujte si svůj zrak

Otestujte si svůj zrak a pohotovost zábavným způsobem


reklama

Související témata: strach , obavy , úzkost , osobnost , psychologický test

reklama

Přečtěte si také

reklama