Prima maminka

10. března 2018 07:30

Anna Kopečková

OTESTUJTE SE: Na které místo byste se nejvíc báli jít?

Odhalte, jaké v sobě ukrýváte obavy a po čem v životě toužíte.

Je to velmi jednoduché. Stačí si dobře prohlédnout obrázky níže a vybrat z míst, která zobrazují, jedno. Takové, kam byste nikdy nechtěli vkročit.

Pomocí těchto obrázků je pak možné odhalit, jací jsme, po čem v životě toužíme, jaké strachy v sobě nosíme a jaké bariéry kvůli nim kolem sebe stavíme.

Máte vybráno? Přečtěte si, co jednotlivé obrázky o člověku vypovídají:

Opuštěný starý dům

Pokud jste si vybrali opuštěný dům, jste velmi inteligentní a analytická osoba, které nevadí vidět věci takové, jaké jsou. Ceníte si určitých hodnot, které jsou pro vás velmi důležité. Prázdné zdi naznačují, že máte zvýšenou emocionální a duchovní stránku, což znesnadňuje ostatním, aby se k vám dostali trochu blíž. Přesto máte ve svém životě pár skutečně blízkých přátel. To, co v životě hledáte, se týká citového, nikoli intelektuálního uspokojení.

Ledová jeskyně

Výběr ledové jeskyně naznačuje, že jste strávili dlouhou dobu hledáním citového tepla kolem vás. To, co v životě hledáte, je láska, která může být romantická, ale i platonická. Bojíte se pocitu zklamání, a proto raději zůstáváte osamoceni. Což neznamená, že nežijete krásný život. Vy totiž víte, co vás může učinit šťastnými. Jste člověk s vysokými hodnotami a oceňujete nezávislost a svobodu.

Dveře zavřené na řetěz

Pokud jste si vybrali tyto dveře, pak jste nejspíš velmi produktivní a snažíte se dosáhnout obtížných cílů, které jste si stanovili. Jste kreativní a velmi dobří při řešení problémů. Jste dobrý vůdce a snažíte se dělat všechno co nejlépe. Na druhé straně byste neměli žít jen prací. Snažte se víc odpočívat a užívat si i jiných věcí v životě.

Tmavý tunel

Jste chytří a hodně citově založení. Tmavý tunel naznačuje, že vaše mysl se potřebuje trochu uklidnit a pročistit, aby lépe viděla a pochopila vaše myšlenky. Přestaňte se trápit všemi problémy kolem a začněte hledat řešení. Nezapomeňte, že na konci každého tunelu je světlo a věci jsou jasnější.

Opuštěná chatka v lese

Vybrali jste si opuštěnou chatku jako místo, které nechcete navštívit? Jste patrně velkorysý člověk, který se hodně stará o ostatní. Jste věrní a upřímní, což jsou vlastnosti, které ne každý ocení. Pokud máte strach z budov (byť jde třeba jen o malou chatku), znamená to, že ve svém životě toužíte po bohatství. Abyste ho získali, musíte tvrdě pracovat.

Staré schodiště

Pokud jste si vybrali tento obrázek, máte strach z konce života a umírání. Z nevědomosti, co si na vás život ještě přichystal. Vy toužíte hlavně po dobrém zdraví. A i přes všechny obavy milujete cestu, kterou se váš život ubírá.

-jk-/Foto: bodsky.com

Zkuste si i další testy:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.