Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

OTESTUJTE SE: Na které místo byste se nejvíc báli jít?

Odhalte, jaké v sobě ukrýváte obavy a po čem v životě toužíte.
Vydáno: 10.03.2018, Anna Kopečková
Kam byste se nejvíc báli jít?
Kam byste se nejvíc báli jít? Autor: boldsky.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je to velmi jednoduché. Stačí si dobře prohlédnout obrázky níže a vybrat z míst, která zobrazují, jedno. Takové, kam byste nikdy nechtěli vkročit. 

Pomocí těchto obrázků je pak možné odhalit, jací jsme, po čem v životě toužíme, jaké strachy v sobě nosíme a jaké bariéry kvůli nim kolem sebe stavíme. 

Kam byste se nejvíc báli jít? Foto:

Máte vybráno? Přečtěte si, co jednotlivé obrázky o člověku vypovídají: 

Test - opuštěný dům Foto:

Opuštěný starý dům

Pokud jste si vybrali opuštěný dům, jste velmi inteligentní a analytická osoba, které nevadí vidět věci takové, jaké jsou. Ceníte si určitých hodnot, které jsou pro vás velmi důležité. Prázdné zdi naznačují, že máte zvýšenou emocionální a duchovní stránku, což znesnadňuje ostatním, aby se k vám dostali trochu blíž. Přesto máte ve svém životě pár skutečně blízkých přátel. To, co v životě hledáte, se týká citového, nikoli intelektuálního uspokojení.  

Test - ledová jeskyně Foto:

Ledová jeskyně

Výběr ledové jeskyně naznačuje, že jste strávili dlouhou dobu hledáním citového tepla kolem vás. To, co v životě hledáte, je láska, která může být romantická, ale i platonická. Bojíte se pocitu zklamání, a proto raději zůstáváte osamoceni. Což neznamená, že nežijete krásný život. Vy totiž víte, co vás může učinit šťastnými. Jste člověk s vysokými hodnotami a oceňujete nezávislost a svobodu.

Test - dveře s řetězem Foto:

Dveře zavřené na řetěz

Pokud jste si vybrali tyto dveře, pak jste nejspíš velmi produktivní a snažíte se dosáhnout obtížných cílů, které jste si stanovili. Jste kreativní a velmi dobří při řešení problémů. Jste dobrý vůdce a snažíte se dělat všechno co nejlépe. Na druhé straně byste neměli žít jen prací. Snažte se víc odpočívat a užívat si i jiných věcí v životě. 

Test - tunel Foto:

Tmavý tunel

Jste chytří a hodně citově založení. Tmavý tunel naznačuje, že vaše mysl se potřebuje trochu uklidnit a pročistit, aby lépe viděla a pochopila vaše myšlenky. Přestaňte se trápit všemi problémy kolem a začněte hledat řešení. Nezapomeňte, že na konci každého tunelu je světlo a věci jsou jasnější. 

Test - chatka v lese Foto:

Opuštěná chatka v lese

Vybrali jste si opuštěnou chatku jako místo, které nechcete navštívit? Jste patrně velkorysý člověk, který se hodně stará o ostatní. Jste věrní a upřímní, což jsou vlastnosti, které ne každý ocení. Pokud máte strach z budov (byť jde třeba jen o malou chatku), znamená to, že ve svém životě toužíte po bohatství. Abyste ho získali, musíte tvrdě pracovat. 

Test - staré schodiště Foto:

Staré schodiště

Pokud jste si vybrali tento obrázek, máte strach z konce života a umírání. Z nevědomosti, co si na vás život ještě přichystal. Vy toužíte hlavně po dobrém zdraví. A i přes všechny obavy milujete cestu, kterou se váš život ubírá.  

-jk-/Foto: bodsky.com

Zkuste si i další testy:  

Článek

test dveře -  hlavní Foto:

Otestujte se: Co na vás prozradí barva vašich vytoužených dveří?

Jakou barvu by měly mít dveře, do kterých toužíte vstoupit?
Která barva je na obrázku nejvýraznější?

Otestujte se: Barevný obrázek odhalí, jakou máte povahu

Otestujte si svůj zrak

Otestujte si svůj zrak a pohotovost zábavným způsobem


Článek je zařazen v: strach, obavy, úzkost, osobnost, psychologický test
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama