Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

OTŘESNÉ: Matka vyhodila novorozence z okna!

Poté, co bylo tělíčko nalezeno a zjistilo se, komu to nebožátko patří, vypověděla jeho jednadvacetiletá matka Rashida Chowdhury, že se probudila a hledala svého dvacetidenního synka v postýlce, ale on záhadně zmizel.
Vydáno: 20.09.2015
Matka vyhodila miminko z okna!
Matka vyhodila miminko z okna! Autor: facebook.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Během výslechu se však k činu přiznala. Vyhodila své tři týdny staré miminko z okna ze třetího patra, stalo se to kolem čtvrté hodiny ranní.

Podle soudních dokumentů Rashida dále řekla, že její syn byl posedlý a nemocný a poslední dobou se choval zvláštně – stále plakal a ona prý chtěla „zastavit jeho bolest, zachránit ho od zlého ducha“.

Patolog i policie potvrdili, že dítě nezemřelo přirozenou smrtí, ale následkem pádu z dvanácti metrů.

Sousedka Mazol Ilyayeva uvedla, že něco zaslechla, vyšla tedy na dvůr a to, co uviděla, bylo příšerné – na zemi leželo nehybné dětské tělíčko v tratolišti krve. Rychle zavolala na 911, ale nedalo se nic dělat. Tvrdí, že od té doby nemůže spát, kdykoli zavře oči, vidí miminko v kaluži krve.

Matka vyhodila miminko z okna - Obrázek 5 Foto:

Dítě bylo jeden den před svou smrtí propuštěno z nemocnice do domácího ošetření. Chlapeček však měl jen obyčejnou virózu a jeho stav se zlepšil. Podle lékařů byl v době propuštění v dobrém zdravotním stavu.

Chowdhury byla obviněna z vraždy druhého stupně za úmyslnou vraždu a vraždu oběti mladší 11 let a dále se vyšetřuje, zda netrpěla v tu dobu poporodními depresemi.

Pokud bude usvědčena z vraždy, hrozí jí až doživotní vězení.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama