Prima maminka

20. září 2015 04:20

Lucie Průchová

OTŘESNÉ: Matka vyhodila novorozence z okna!

Poté, co bylo tělíčko nalezeno a zjistilo se, komu to nebožátko patří, vypověděla jeho jednadvacetiletá matka Rashida Chowdhury, že se probudila a hledala svého dvacetidenního synka v postýlce, ale on záhadně zmizel.

Během výslechu se však k činu přiznala. Vyhodila své tři týdny staré miminko z okna ze třetího patra, stalo se to kolem čtvrté hodiny ranní.

Podle soudních dokumentů Rashida dále řekla, že její syn byl posedlý a nemocný a poslední dobou se choval zvláštně – stále plakal a ona prý chtěla „zastavit jeho bolest, zachránit ho od zlého ducha“.

Patolog i policie potvrdili, že dítě nezemřelo přirozenou smrtí, ale následkem pádu z dvanácti metrů.

Sousedka Mazol Ilyayeva uvedla, že něco zaslechla, vyšla tedy na dvůr a to, co uviděla, bylo příšerné – na zemi leželo nehybné dětské tělíčko v tratolišti krve. Rychle zavolala na 911, ale nedalo se nic dělat. Tvrdí, že od té doby nemůže spát, kdykoli zavře oči, vidí miminko v kaluži krve.

Dítě bylo jeden den před svou smrtí propuštěno z nemocnice do domácího ošetření. Chlapeček však měl jen obyčejnou virózu a jeho stav se zlepšil. Podle lékařů byl v době propuštění v dobrém zdravotním stavu.

Chowdhury byla obviněna z vraždy druhého stupně za úmyslnou vraždu a vraždu oběti mladší 11 let a dále se vyšetřuje, zda netrpěla v tu dobu poporodními depresemi.

Pokud bude usvědčena z vraždy, hrozí jí až doživotní vězení.

Sdílejte článek
Štítky vražda

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.