zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Perly na svatbě: Co si museli vyslechnout ženichové od svých budoucích tchánů?

Tatínkové některých nevěst umí být dost drsní
Autor: profimedia.cz Tatínkové některých nevěst umí být dost drsní
anna kopečková , Vydáno: 09.09.2016
Svatební den je obrovská událost, ze které se (většinou) těší celé příbuzenstvo. Otec nevěsty však svatbu vnímá jinak než zbytek rodiny.

reklama

 

Pro otce každé nevěsty je důležité hlavně to, aby se ženich o svou ženu postaral. Proto někteří otcové ženicha upřímně vítají do rodiny, jiní zase vysílají poslední varování, aby jejich holčičce neublížil. Každý z nich pak k ženichovi pronese některou z památných vět.

perly na svatbě Foto:

 

Co si museli ženichové na své svatbě například vyslechnout?

 

Jestli chceš utéct, udělej to hned

„Když jsem se ženil, byl jsem hrozně nervózní a potil jsem se. Nikdo mě za to nemůže soudit, svatba je velká věc. Její otec to ale nevzal dobře a řekl, že jestli mám strach, tak mám prostě vypadnout. Přišlo mi to dost trapné, protože si myslím, že každý ženich může být trochu nervózní. To však není důvod zahodit svou budoucnost,“ vysvětluje Michal (35).

Bude stejná jako její matka

„V den naší svatby mi její otec řekl, že moje žena bude pravděpodobně stejná jako její matka. Oba jsme se tomu smáli, nepřišlo mi na tom nic špatného. Vždycky jsem o její matce totiž smýšlel jako o starostlivé, zábavné a hezké ženě. Pokud by tedy byla moje nevěsta po zbytek našich životů takovou ženou, tak bych se považoval za vítěze jackpotu," uvádí Tobiáš (28).

7 jednoduchých tipů, jak se zalíbit přísné tchyni

V prvé řadě pamatujte, že s tchyní budete vždycky tak trošku soupeřky, ale čím méně se bude soupeřit, tím lépe. Vtipy bývají vůči těmto starším dámám občas až kruté, jenže zdaleka ne každá tchyně létá na koštěti na sabat. Myslete na to, že i z vás bude jednou tchyně a budete si přát milou, sympatickou a nekonfliktní snachu. Jak to provést, abyste s partnerovou matkou, i když vypadá velmi přísně, vycházela bez větších problémů?

Nepodceňujte první dojem

NEW LOOK - kosmetika a líčení

Ať to třeba zní povrchně, ale první setkání je důležité. Dojem, jaký na tchyni učiníte, v ní zůstane dlouho, jen s obtížemi bude názor na vás měnit. Jistěže máte před prvním setkáním trému, je to naprosto přirozené a vůbec nevadí, bude-li to na vás znát. Na druhou stranu omdlévat hrůzou by nebyl dobrý nápad. Vhodně se oblékněte (žádné přehnané výstřihy či sukýnky připomínající spíše čelenku), líčení zvolte decentní, usmívejte se. Pokud jste pozvána na oběd, jídlo pochvalte, což neznamená, že je vaší povinností spořádat osm knedlíků, v tom případě budete působit spíše jako dřevorubec než jako dáma.

 

Jestli jí ublížíš, tak já ublížím tobě

„Otec mé budoucí nevěsty mi v den naší svatby trochu vyhrožoval, ale věděl jsem, že to myslí ze srandy. Řekl mi, že jestli jí někdy ublížím, tak si mě najde. Potom jsme se objali a zasmáli se tomu. On se na mě však potom podíval děsivým pohledem, takže i přesto, že ho znám tři roky, mě trochu vyděsil,“ usmívá se Jan (38).

Pamatuj si ten moment

„Oblékal jsem si zrovna kvádro, když se ke mně její otec otočil a položil mi ruku na rameno. Požádal mě o to, abych si tento okamžik pamatoval navždy. Myslel tím, abych si pamatoval celý ten den. Řekl mi, že také nikdy nezapomněl i sebemenší detaily, jako byla vůně parfému manželky nebo co mu zašeptala do ucha při jejich prvním tanci. Chtěl, abych si těchto věcí více všímal,“ svěřil se Jiří (28).

Někteří muži se svatbě vyhýbají záměrně, někteří jen nenašli tu pravou

SVATBA: Co si o ní muži skutečně myslí a proč se jí někteří vyhýbají?

 

Nebude to procházka růžovou zahradou

„Otec mé budoucí manželky mi v den naší svatby neustále připomínal, že manželství není snadné. Je to trochu klišé, protože to přece každý ví. Jemu však šlo hlavně o to, aby mě naučil, že tento den bude jeden z nejkrásnějších v našem společném životě. A i když náš vztah zažije hodně pádů, není to důvod, abychom zahodili to, co jsme celou dobu budovali. Její otec mi vlastně připomněl, že naše svatba je jen další krok k tomu, abychom si uvědomili, že chceme strávit další okamžiky společně," tvrdí Kristián (32).

 

Jsi přesně takový muž, jakého jsem si pro svou dceru přál

„Než začal náš svatební obřad, vedl jsem s otcem mé budoucí ženy rozhovor. Nikdy jsem ho neviděl plakat nebo projevovat nějaké výrazné emoce. Nicméně ten den si mě vzal stranou a poděkoval mi za to, že jsem tu pro jeho dceru během posledních let byl. Také mi řekl, že jsem přesně ten typ člověka, kterého si pro svou dceru přál. Cítil jsem se potom skutečně báječně," vybavuje si Petr (31).

Miluj ji za každou cenu

„V den svatby jsem podepsal takovou domácí smlouvu o tom, že jeho dceru musím milovat bez ohledu na to, co se děje. Její otec je právník, takže navrhl takovou legrační smlouvu, kde byly všechny možné situace, a já se zavazoval, že ji i přes to všechno budu milovat. Byl to docela zábavný způsob jak odstartovat naši svatbu," prohlásil Max (26).

Neudělej stejnou chybu, jako jsem udělal já

„Rodiče mé nevěsty se rozešli, když byla na střední škole. Její otec matku podváděl. V den svatby jsem s ním mluvil a on se mi se vším svěřil – proč její matku podváděl a proč opustil celou rodinu. V tu chvíli jsem si uvědomil, že nikdy nechci udělat stejné chyby,“ tvrdí Roman (31).

Speciál SVATBY: Filmy se svatební zápletkou, které vás pobaví

Možná se blíží váš den D a na vás všechno začíná padat. Vaše kadeřnice onemocněla a do toho jste ještě vlivem stresu shodila pár kil a teď na vás šaty plandají. Nebo možná máte už ten svůj den D za sebou a chcete jen zavzpomínat, jaký byl.

Hoďte se do pohody a mrkněte se na povedené komedie, které vás zaručeně uvolní i pobaví.

Ženy sobě

Ženy sobě

Annie se v životě vůbec nic nedaří. Kam vkročí, tam tráva neroste. S láskou je to složité a najít si partnera na celý život jakbysmet. Navíc je Annie pozvána na svatbu svojí nejlepší kamarádky, kde jí má pomoci s přípravou. Jenže její (ne)šikovnost je pověstná a ani v tomto případě tomu nebude jinak.

 

 

Neřekl vlastně vůbec nic

„Otec mé ženy mi v den naší svatby neřekl nic. Není to moc velký řečník a dopoledne před obřadem jsme strávili tak, že jsme pili whisky a sledovali zápas. Bylo ticho a nikdo nic neříkal, vlastně jsme si docela podobní. I přesto, že spolu nemluvíme, vím, že mne má rád,“ tvrdí Pavel (30).

-sn-

reklama

Související témata: svatba , ženich , nevěsta , tchán , perly na svatbě

reklama

Přečtěte si také

reklama