Prima maminka

1. května 2016 04:30

Martina Čerňanská

Představujeme vám 8 jedinečných a nejlepších Superchlapů

Nejnamakanější reality show v Česku je za rohem. Buďte připraveni na nedělní premiéru Superchlapů. A milé dámy, my vám právě ted přinášíme medailonky jednotlivých účastníků. A pozor! Pánové půjdou do naha ;)

Osmička vyvolených bude takřka před vašimi zraky měnit svůj životní styl, postavu, ale i život. Každý z nich má jiný příběh, všichni umí překvapit! V show Superchlapi uvidíte nejen dřinu a sportovní výkony, ale hlavně příběhy ze života několika obyčejných mužů i jejich nejbližších. Vše o show Superchlapi najdete TADY

Nenechte si ujít jediný seriál, ve kterém uvidíte jenom opravdové chlapy! Těšte se na:

charismatického herce Davida Bowlese (44). Napůl Izraeleci a napůl Francouzouvi při rozhovorech klukovsky jiskří oči. Ví, že se líbí.

Rád se prohání na své motorce a opravdu nerad je jakkoliv omezován. Možná proto žije jen s pěknou kočkou. Čtyřnohou.

Fešák David se sexy francouzským přízvukem působí bezstarostně, umí se bavit, užívat naplno života a k tomu se mu daří podávat i dobré sportovní výkony. Závidí mu někdo? :-)

Mladého policistu a novopečeného tátu Jakuba Ulricha (31) přihlásila do show manželka. Je usměvavý, vypadá jako vzorňák i že bude poslouchat trenéra.

S poslušností bude mít asi trochu problém další soutěžící. Co říkáte na vlasáče Jaroslava Slepičku, který sám vychovává dva syny a moc rád jí?

Jiří Zeman brzy oslaví šedesátku

Pak tady máme Rudolfa Dýchu (44), Superchlapa se psíma očima, příznivce tvrdé muziky, bojových sportů, posilování a snad už bývalého rváče. Ruda je v pohodě, ale také trochu záletník. Jeho žena Lada si ho však už pohlídá. To ona ho do show přihlásila a po celou dobu ho hodlá naplno podporovat. Rudolf výzvu přijal a chce své ženě dokázat, že jí muluje.

Upovídaného truhláře Petra Machalu (47) možná už znáte ze soutěže Hledá se táta a máma. Jako jediný "má jasno" o životě a bytí na tomto světě. Má dokonce svůj plán, jak a kde přežít konec světa. Možná je to snílek, tak trochu také "ufolog". Běhá mu to ale jako bývalému atletovi zatraceně dobře. Jak ale jeho jinakost vezmou ostatní?

Příležitostný vyhazovač Martin Tomaschek (24) je od pohledu pěkně namakaná korba. Zároveň je to cíťa, který dýchá pro rodinu. I proto, že si moc dobře pamatuje, jak je opustil jeho otec a zanechal za sebou jenom dluhy. Momentálně je Martin se dvěma dětmi doma na mateřské dovolené. Tuto roli si užívá.

Automechanik Jiří Šeda (40) měl ve vstupních testech velmi špatné výsledky, vysoký krevní tlak. A pak si také rád dopřeje pravidelný a nadměrný přísun alkoholu. Paradoxně právě jeho sport provázel od mládí, dokonce sklízel velké úspěchy v přetahování, v páce je trojnásobným mistrem Republiky. Jirky je bez práce a obývá karavan, který parkuje vedle domu své matky. Rodinu ani přítelkyni nemá. Prý si vystačí sám. V karavanu se zavře a nikdo ho neruší.

(schneidy)

Sdílejte článek
Štítky show Česko Superchlapi prima ženy Jiří Zeman David Bowles Pavel Bartoň

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.