Prima maminka

27. září 2017 16:40

Martina Čerňanská

Přijďte si už tuto sobotu doplnit šatník na Jarmark OnaDnes.cz

Rádi nakupujete krásné módní kousky za lidové ceny? V tom případě se vám bude líbit podzimním Jarmark OnaDnes.cz, který se koná už tuto sobotu 30. září v Křižíkových pavilonech na pražském Výstavišti v Holešovicích.

Charitativní Jarmark OnaDnes.cz je dnes již legendární módní událostí. Z komorního bazárku před redakcí během pár let vyrostl v obrovskou akci, na kterou se těší tisíce čtenářek OnaDnes.cz a jejich kamarádek. Své kousky bude prodávat bezmála 500 prodejců, ve dvou velkých pavilonech B a E.

Pavilon C nabídne relax a zábavu pro děti. Návštěvníci se v něm budou moct občerstvit, odpočinout nebo odložit své ratolesti do dětského koutku se skákacím hradem, balónkovým bazénkem a konzolemi NINTENDO.

V hlavním pavilonu B najdete pódium, na němž moderátorka Romana představí partnery nadace a vydraží oblečení, které věnují známé osobnosti jako Tereza Maxová, Bára Basiková, Kristýny Fuitové, Jitky Schneiderová a další. Stejně jako z charitativní tomboly, kterou si návštěvníci budou moct zahrát na informačním stánku, peníze z vydraženého oblečení poputují na pomoc panu Jaroslavovi, který se ocitl v těžké životní situaci a sám se stará o pět malých dětí.

Pan Jaroslav je hrdina - stará se sám o pět dětí!, Foto: MAFRA / Petr Topič

Tentokrát se návštěvníci akce mohou těšit na novinku - své výrobky nabídnou v pavilonu D uživatelky serveru Fler.cz. Na místě si tedy kromě oblečení budete moct koupit sortiment různého druhu, od bytových doplňků, přes keramiku, kosmetiku až po šperky.

Pavilony budou pro návštěvníky otevřeny od 9 do 17 hodin, vstupné je 30 Kč a v ceně je netkaná nákupní taška OnaDnes.cz a sobotní vydání MF DNES.

autor: PR


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.