Prima maminka

9. prosince 2016 09:46

Anna Kopečková

Relax na Šumavě

Když se podíváte z okna, sníh s největší pravděpodobností ještě neuvidíte. To ale neznamená, že bílé zasněžené pláně nenajdete nikde. Horské oblasti už slabou sněhovou pokrývku hlásí a dlouhodobá předpověď je optimistická, co se sněhové nadílky týče.

Sníh, kam se podíváš

Jestli vám bílá nadílka chybí a víte, že u vás doma se dočkáte maximálně rozježděné šedivé břečky, vyrazte za odpočinkem na české hory. Třeba Šumava je díky panensky čisté přírodě velmi oblíbeným cílem všech odpočinkuchtivých Čechů. Pobyt na Vánoce a Silvestra už asi neseženete, ale termíny na konec zimy jsou ještě stále volné. A i v případě, že plánujete vyrazit jen na procházky, přibalte si s sebou lyže nebo sáňky. Sněhovým závějím totiž nejde odolat.

Pobyt na horách jako dárek

Víkendové pobyty nebo rodinné dovolené jsou stále oblíbenějším dárkem pod stromeček. Výhodou poukazů je, že je seženete opravdu na poslední chvíli a nemusíte kvůli nim nikam vyrážet. Naším tajným tipem je Hotel Zlatý potok, který najdete v samotném srdci Šumavy, v malé vesničce Řetenice. Malý rodinný hotel, kde se každému hostu věnují přímo majitelé, je vyhlášený skvělou kuchyní i starostlivou péčí. A pár dní volna si tu užijete i mimo zimní sezónu. Lesy v bezprostředním okolí lákají k romantickým procházkám i dlouhým pěším túrám kdykoliv v průběhu roku.

Sdílejte článek
Štítky Šumava Vánoce

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.