Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Relax na Šumavě

Když se podíváte z okna, sníh s největší pravděpodobností ještě neuvidíte. To ale neznamená, že bílé zasněžené pláně nenajdete nikde. Horské oblasti už slabou sněhovou pokrývku hlásí a dlouhodobá předpověď je optimistická, co se sněhové nadílky týče.
Vydáno: 09.12.2016
Na horách si sníh určitě užijete
Na horách si sníh určitě užijete Autor: archiv
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sníh, kam se podíváš

Jestli vám bílá nadílka chybí a víte, že u vás doma se dočkáte maximálně rozježděné šedivé břečky, vyrazte za odpočinkem na české hory. Třeba Šumava je díky panensky čisté přírodě velmi oblíbeným cílem všech odpočinkuchtivých Čechů. Pobyt na Vánoce a Silvestra už asi neseženete, ale termíny na konec zimy jsou ještě stále volné. A i v případě, že plánujete vyrazit jen na procházky, přibalte si s sebou lyže nebo sáňky. Sněhovým závějím totiž nejde odolat.

zima1 Foto:

 

 Pobyt na horách jako dárek

Víkendové pobyty nebo rodinné dovolené jsou stále oblíbenějším dárkem pod stromeček. Výhodou poukazů je, že je seženete opravdu na poslední chvíli a nemusíte kvůli nim nikam vyrážet. Naším tajným tipem je Hotel Zlatý potok, který najdete v samotném srdci Šumavy, v malé vesničce Řetenice. Malý rodinný hotel, kde se každému hostu věnují přímo majitelé, je vyhlášený skvělou kuchyní i starostlivou péčí. A pár dní volna si tu užijete i mimo zimní sezónu. Lesy v bezprostředním okolí lákají k romantickým procházkám i dlouhým pěším túrám kdykoliv v průběhu roku.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama