SOUTĚŽ o 5 knih Naučte se anglicky

Máme pro vás soutěž, ve které pět z vás může knihu Naučte se anglicky, která vám pomocí moderních metod pomůže naučit se nejen angllicky.

42 % lidí se učí angličtinu řadu let, ale jejich znalosti jsou stále na úrovni začátečníků. Je to i váš případ? Zkuste se učit jinak. Dnešní doba je jiná. Moderní. Rychlá. A vyžaduje i jiné způsoby učení. Jaké to jsou, to se můžete dočíst v nové knize Naučte se anglicky. Její autorkou je Marie Michaličková, certifikovaná koučka, hypnotizérka a školitelka Neurolingvistického programování (NLP). Je autorkou revolučního online školení na výuku cizích jazyků Angličtina eLingo a 20 relaxačních audionahrávek na pozitivní programování mysli. Za svou kariéru pomohla svými přednáškami desítkám tisíců posluchačů v jejich osobním rozvoji.

A jak se do naší soutěže o knihy zapojit? Stačí odpovědět na jednoduchou otázku v našem webovém formuláři a odeslat ji pomocí oranžového tlačítka.

Zapojte se do soutěže pomocí webového formuláře.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA.

VÝHERCI:

Marie Kubáčová, Brandýs nad Laben - Stará Boleslav

Jaroslava Korpášová, Stráž pod Ralskem

Pavel Šimek, Liberec

Marek Peša, Skalice

Milan Pleva, Potštejn

Soutěž probíhá od 6.3. do 11.3. 2018

Herní řád

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.