SOUTĚŽ o 5 knih Naučte se anglicky

Máme pro vás soutěž, ve které pět z vás může knihu Naučte se anglicky, která vám pomocí moderních metod pomůže naučit se nejen angllicky.

42 % lidí se učí angličtinu řadu let, ale jejich znalosti jsou stále na úrovni začátečníků. Je to i váš případ? Zkuste se učit jinak. Dnešní doba je jiná. Moderní. Rychlá. A vyžaduje i jiné způsoby učení. Jaké to jsou, to se můžete dočíst v nové knize Naučte se anglicky. Její autorkou je Marie Michaličková, certifikovaná koučka, hypnotizérka a školitelka Neurolingvistického programování (NLP). Je autorkou revolučního online školení na výuku cizích jazyků Angličtina eLingo a 20 relaxačních audionahrávek na pozitivní programování mysli. Za svou kariéru pomohla svými přednáškami desítkám tisíců posluchačů v jejich osobním rozvoji.

A jak se do naší soutěže o knihy zapojit? Stačí odpovědět na jednoduchou otázku v našem webovém formuláři a odeslat ji pomocí oranžového tlačítka.

Zapojte se do soutěže pomocí webového formuláře.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA.

VÝHERCI:

Marie Kubáčová, Brandýs nad Laben - Stará Boleslav

Jaroslava Korpášová, Stráž pod Ralskem

Pavel Šimek, Liberec

Marek Peša, Skalice

Milan Pleva, Potštejn

Soutěž probíhá od 6.3. do 11.3. 2018

Herní řád

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 11. 6. 2023

Nadcházející den vám bude vyhovovat, ale nesmíte očekávat zázraky. Nyní je čas uzdravování. V následujících týdnech obnovíte harmonii svých energií a díky lepší stravě a životnímu stylu získáte zpět svou kondici. Přestavba čeká i váš citový život, protože najdete odvahu postavit se některým znepokojivým otázkám.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.