Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Soutěžte o 3 kuchařky dle vlastního výběru!

Pro všechny milovníky dobrého jídla, vaření a kutilství tu máme novou soutěž, ve které můžete vyhrát knihu dle vlastního výběru.
Vydáno: 17.11.2016, Martina Hrušková
Soutěžte o 3 kuchařky dle vlastního výběru!
Soutěžte o 3 kuchařky dle vlastního výběru!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 A které tituly můžete tentokrát vyhrát?

Karolína - domácí kuchařka, Jídlo jako vášeň

Již v pořadí třetí kuchařku Karolíny Kamberské. Kniha je plná receptů, které se výborně hodí na dlouhé společné hodování i pro shon všedního dne. Inspirací při psaní knihy byla pro Karolínu představa rodinných oslav a kamarádských hostin, romantických večeří při svíčkách, ale i snaha vyhovět dětským chutím a obstát s dobrým jídlem i v každodenním spěchu. Kniha obsahuje všechny recepty z nové podzimní řady pořadu Karolína, domácí kuchařka i recepty vytvořené pouze pro tuto knihu.

Prima Vychytávky Ládi Hrušky

Čtenáři v knize naleznou krok po kroku popsaných 120 vychytaných nápadů pro kutily, domácnost, zahradu, děti i mazlíčky. „Do knihy jsme vybrali to nejlepší z pořadu, popsali detailní postupy výroby a vše doplnili o bohatý obrazový materiál. Příznivci vychytávek se tak například dozví, jak vyrobit misky z gramodesek, jak si jednoduše udělat samozavlažovač květin, jak odehnat krtky, jak sestrojit dětem stolní hokej či za pár kaček vyrobit psí pelíšek,“ dodává Láďa Hruška, hlavní protagonista pořadu Vychytávky Ládi Hrušky.

Vietnamská kuchyně – Lehce a hravě s Vietem

Viet Anh Doan si získal nesmírnou popularitu jako představitel Lia ze seriálu Ohnivý kuře a to jak svými výroky o Vietnamcích, obchodu a politice, tak i svým kuchařským uměním. V kuchyni se umí otáčet a jeho 60 nejlepších a nejoblíbenějších receptů ze země rýže, kávy a krevet to dokládá. Uvařte si vynikající nudlovou polévku, připravte a usmažte jarní závitky, poduste rybu na pivu nebo zvolte klasiku – smažené nudle s kuřecím masem. Už nemusíte chodit do asijského bistra. Začnete si exotickou kuchyni připravovat sami doma.

Stačí označit jako správnou odpověď tu knihi, kterou byste si přáli vyhrát přímo zde pomocí webového formuláře.

Knihy do soutěže věnovala nakladatelství Ikar a NOW Productions.

Soutěž probíhá až do 23.11. do půlnoci!

Herní řád

Článek je zařazen v: soutěž, kuchařka, láďa hruška, Vychytávky Ládi Hrušky, Ohnivý kuře, knižní bestsellery, knižní soutěž, Karolína, domácí kuchařka, Viet
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama