Prima maminka

21. prosince 2017 07:30

Anna Kopečková

Soutěžte s námi o 100 stavebnic Lego City Džungle!

Nenuďte se doma a vstupte s námi do divočiny – Primáček má pro všechny malé dobrodruhy soutěž o sto stavebnic Lego Džungle! V začátečnické sadě najdete člun a všechno potřebné vybavení k prozkoumávání neprobádané divočiny.

Objevíte tajnou schránku mezi obřím krokodýlem a nebezpečným hadem?

V Lego City najdete nejen krásné budovy, špičkovou hasičkou stanici, letiště a policejní stanici, ale také tým dobrodruhů, kteří prozkoumávají tajemnou džungli. Objevovat ztracené chrámy a poklady a hledat exotické šelmy s nimi můžete i vy.

Primáček vám ve spolupráci s Lego City přináší soutěž o 100 stavebnic Lego City Džungle. Začátečnickou sadu v hodnotě 269 Kč, která obsahuje 88 kousků stavebnice, vyhraje každá správná pátá odpověď na následující otázku:

Jak se jmenují tři hlavní dobrodružství Lego CITY v džungli?

A) město, věž a vesnice

B) ostrov, loď a piráti

C) havárie letadla, vodopád a chrám

Jak soutěžit? Stačí odeslat správnou odpověď na otázku přímo zde pomocí webového formuláře.

Lego City je jedním z nejdéle vyráběných produktových řad značky Lego. Od roku 1978 v ní děti ve věku 5–12 let najdou nejen ikonické budovy, ale především všechny věci, se kterými se setkávají v opravdovém městě – policejní a hasičkou stanici a záchranářská vozidla, letiště i vlaky. Rozmanitá jsou i vozidla z této řady, kde najdete dodávku s pizzou, traktor, ale i karavan. A protože i ve městě čeká na děti celá řada dobrodružství, najdete v Lego City i pobřežní hlídku, sopečné průzkumníky a nebezpečnou džungli.

HERNÍ ŘÁD

Zapojte se také do soutěže o 100 stavebnic LEGO Friends:

Sdílejte článek
Štítky džungle soutěž Vánoce Lego stavebnice hračky dárky lego city LEGO City

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.