Prima maminka

20. prosince 2017 07:30

Martina Čerňanská

Soutěžte s námi o 100 stavebnic LEGO Friends!

Nenuďte se doma a vydejte se s námi do městečka Heartlake City na návštěvu za kamarádkami Stephanií, Emmou, Miou, Olivií a Andreou. Primáček má totiž pro všechny malé slečny připravenou soutěž o 100 stavebnic LEGO Friends!

Na výherce čeká sada Mia a plážový skútr, ve které krom postavičky Miy najdou krásný fialový skútr, Miina pejska Toffeeho, dvě surfařská prkna a mnoho dalších plážových nezbytností.

V Heartlake City žije pět nerozlučných kamarádek. Stephanie ráda peče, Emma je umělkyně, Olivia je v dílně jako doma, Andrea ráda zpívá a Mia ráda surfuje. Přestože mají jiné zájmy, jsou to nejlepší kamarádky, které spolu zažívají nejrůznější dobrodružství. Jedno s nimi můžete zažít i vy, pokud se zapojíte do soutěže o 100 stavebnic LEGO Friends. Sadu Mia a její plážový skútr, v hodnotě 269 Kč, která obsahuje 79 kousků stavebnice, vyhraje každá pátá správná odpověď na následující otázku:

Co má Mia ráda?

A) online hry a avatary

B) pečení

C) zvířata a přírodu

Jak soutěžit? Stačí odeslat správnou odpověď na otázku přímo zde pomocí webového formuláře.

LEGO Friends je řada stavebnic vhodných pro dívky ve věku 5–12 let, která se soustředí na pět kamarádek žijících v jednom městě. Kromě všech nejdůležitějších míst v Heartlake City, jako je nemocnice, umělecká škola, sportovní aréna nebo letní bazén, jsou součástí řady i stavebnice zaměřené na jednotlivé kamarádky, které odrážejí jejich zájmy a osobnosti. A protože Stephanie, Emma, Mia, Olivia i Andrea mají rády zvířátka, v řadě LEGO Friends jich najdete celou řadu – od pejsků až po králíčky.

HERNÍ ŘÁD

Zapojte se také do soutěže o 100 stavebnic LEGO City:

Sdílejte článek
Štítky soutěž Vánoce Lego stavebnice hračky dárky lego city LEGO City Lego Friends

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.