Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Super vychytávka pro rodiče a jejich ratolest!

Longboard určitě všichni znáte, není to žádná novinka. Ale nyní je tu něco, co dopřeje kupu zábavy nejen mladým, ale i rodičům a jejich dětem.
Vydáno: 13.11.2015
Longboard Stroller je pecka!
Longboard Stroller je pecka! Autor: boredpanda.com/quinny.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byla jen otázka času, kdy se populární longboard dočká další varianty, dalšího způsobu použití. A už je to tady! Na trhu se objevil tento „kočárek“ a rodinky mají o zábavu postaráno. Vytvořil ho návrhář, který spojil „prkno“ se sedačkou dětského kočárku a vzniklo něco fantastického. Nyní je to nejnovější hit na trhu s dětskými kočárky. Pokud jste sportovní maminka nebo tatínek a běžné procházky vás nudí, je tato vychytávka právě pro vás. Do prodeje by se měl tento longboardový kočárek dostat někdy v příští rok.

Longboard Stroller - Obrázek 4 Foto:

Kočárek byl navržen s nárazníky a ruční brzdou, což napomáhá bezpečné jízdě. Každopádně by rodiče neměli zapomínat na bezpečnostní helmu a pořádně dítě připoutat.

„Prknokočárek“ bude vyrábět firma Quinny. Nyní připravuje limitovanou edici pro nadcházející rok.

A ještě je tu jedna velice důležitá informace, na kterou určitě všichni čekáte. Tato zábavička vás přijde ale docela draho. Zatím se mluví o přibližné ceně 599 eur, což je v přepočtu asi 16 000 korun.

Video, které vám ukáže, jak na to :-)

Longboard Stroller
Longboard Stroller
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama