Prima maminka

13. listopadu 2015 04:20

Lucie Průchová

Super vychytávka pro rodiče a jejich ratolest!

Longboard určitě všichni znáte, není to žádná novinka. Ale nyní je tu něco, co dopřeje kupu zábavy nejen mladým, ale i rodičům a jejich dětem.

Byla jen otázka času, kdy se populární longboard dočká další varianty, dalšího způsobu použití. A už je to tady! Na trhu se objevil tento „kočárek“ a rodinky mají o zábavu postaráno. Vytvořil ho návrhář, který spojil „prkno“ se sedačkou dětského kočárku a vzniklo něco fantastického. Nyní je to nejnovější hit na trhu s dětskými kočárky. Pokud jste sportovní maminka nebo tatínek a běžné procházky vás nudí, je tato vychytávka právě pro vás. Do prodeje by se měl tento longboardový kočárek dostat někdy v příští rok.

Kočárek byl navržen s nárazníky a ruční brzdou, což napomáhá bezpečné jízdě. Každopádně by rodiče neměli zapomínat na bezpečnostní helmu a pořádně dítě připoutat.

„Prknokočárek“ bude vyrábět firma Quinny. Nyní připravuje limitovanou edici pro nadcházející rok.

A ještě je tu jedna velice důležitá informace, na kterou určitě všichni čekáte. Tato zábavička vás přijde ale docela draho. Zatím se mluví o přibližné ceně 599 eur, což je v přepočtu asi 16 000 korun.

Video, které vám ukáže, jak na to :-)

Sdílejte článek
Štítky kočárek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.