Prima maminka

16. března 2015 04:20

Anna Kopečková

Televizní tipy na týden: Bude se líbat

Televizní tipy na týden: Bude se líbat

Pondělí

Cesty domů III (326) – 20.15 Prima

Lékařka Linda Hartová je krásná žena, která okouzluje muže v okolí. A k nohám jí padá další z nich. Pro ty, kteří se už nemohou dočkat dalšího dílu oblíbeného seriálu, máme přehled toho, co se bude dít, fotogalerii i upoutávku. Podívejte se SEM.

Lady XXL – 22.45 Prima

Baculka Jazmin má sice nějaké to kilčo navíc, ale zato je to ženská se srdcem na pravém místě a skvělým smyslem pro módu. Čokoládová kráska navrhne novou módní kolekci pro silnější ženy a také potkává lásku svého života. Jenže – bude mít šanci na úspěch, když kolem běhají samé štíhlé modelíny?

Úterý

Svatby v Benátkách (50) – 20.15 Prima

V seriálu točícím se kolem svateb se jich už odehrálo hodně a ne všechny obřady byly úplně obvyklé a někdy i ne moc šťastné. Možná jste někdy zažili svatbu, o které by stálo za to napsat, nebo vás napadá krásný příběh, který by se měl natočit. Právě teď se můžete se stát spoluscenáristy. Stačí napsat příběh a poslat nám ho. Všechny informace najdete v článku:

Vraždící páry – 23.20 Prima ZOOM

Unikátní dokument odhalí myšlení vrahů, které spojila zvrácená potřeba vraždit ve dvou. Pojďte společně s námi zjistit vše z pohledu odborníků, kteří se na vyšetřování těchto zločinů podíleli. Po hrůzném objasnění se vám budou ježit chloupky po těle. Je neuvěřitelné, co všechno se může honit hlavou lidem ve chvíli, kdy číhají na svou oběť.

Středa

Má pekelná kočka – 21.05 Prima ZOOM

Říká se o nich, že mají devět životů a že jsou to pořádné falešnice. Ano, řeč je právě o kočkách, které nemusí svým majitelům přinášet jenom radost. Dokument vás zavede do rodin, kde tito čtyřnozí chlupáči doslova ničí svým páníčkům život. Je vůbec možné sjednat nápravu? Jackson Galaxy coby zvířecí terapeut pomáhá krotit kočičí potížisty.

Cesty domů III (327) – 20.15 Prima

Ještě tento týden můžete sledovat oblíbený rodinný seriál dvakrát týdně, tedy v pondělí a ve středu. Od příštího týdne už ho budete vídat jen v pondělí a na středeční večer se přesune další oblíbený seriál – Všechny moje lásky.

Čtvrtek

Svatby v Benátkách (51) – 20.15 Prima

Některé scény, které diváci vidí na obrazovkách pár sekund, se ve skutečnosti natáčejí mnohem déle. A někdy je to pro herce pořádně náročné a pěkně se u toho zapotí. Třeba když při tom musí běhat na pásu. Filip Blažek a Noid si během natáčení jedné scény vlastně odběhali hodinku v posilovně.

Pátek

Líbáš jako Bůh – 20.15 Prima

Ačkoliv je to film určený hlavně publiku 50+, najde se v něm i generace 30+, která se na jedné straně lopotí s malými potomky a vlastními milostnými vztahy a na straně druhé sleduje, jak se jejich rodiče potýkají s přibývajícím věkem. Plejáda skvělých herců v čele s Jiřím Bartoškou a Oldřichem Kaiserem vám opět dokáže, že na lásku není nikdy ani pozdě a že Amorův šíp se do vás může zabodnout i v okamžiku, kdy to nejméně čekáte. A navíc se pěkně od srdce zasmějete.

Podobné články

Neříkej ani slovo – 22.50 Prima

Může se na první pohled zdát, že jde o klasický a jednoduchý příběh. Jenže tenhle psychologický thriller je plný zvratů. Sází nejen na napínavou prvotní zápletku, ale pohraje si i s vaší schopností mnohé si domyslet. V hlavní roli uvidíte skvělého Michaela Douglase, který je jako uznávaný zkušený psychiatr dr. Nathan R. Conrad poslední nadějí pro narušenou dívku Elizabeth (hraje ji Brittany Murphy, která v roce 2009 zemřela na zástavu srdce). Brzy s hrůzou zjistí, že dívka ukrývá ve své mysli tajemství, které musí – ať chce, či nechce – odhalit. Jeho dcerku totiž unesli gangsteři a život děvčátka ušetří jen výměnou za šest čísel ukrytých v mozku narušené dívky...

Pod toskánským sluncem – 20.15 Prima love

První manželství skončilo rozvodem a Frances musí začít zase od začátku. V tu nejméně očekávanou chvíli dostává pozvání od kamarádky z Itálie, a i když se jí tam vůbec nechce, nakonec se tam usadí a její život bude mít úplně jinou příchuť. Počíhá si na ni láska a hromada štěstí v jednom. Podívejte se, jak nádherně se žije v Toskánsku mezi vinicemi.

Sobota

Gondíci s. r. o. – 16.25 Prima

Nový seriál o kutilství, zahradničení, designu, bydlení či zdravém životním stylu, který uvádějí Adéla a Dalibor Gondíkovi, pokračuje už třetím dílem. Nechcete trochu nahlédnout do zákulisí?

Sestřino tajemství – 20.15 Prima love

Bratr Jane dobrovolně ukončil svůj život kvůli nešťastné lásce, která mu zlomila srdce a ukradla duši. Tou nevděčnicí, jež o jeho lásku neměla zájem, byla Katherine, a právě ta se teď vrací do města, aby zachránila rodinnou firmu. Jane se proto chystá zrealizovat pomstychtivý plán.

Neděle

Teď vaří šéf! – 18.00 Prima

Šéf kuchyně Zdeněk Pohlreich už se opět sklání nad televizními hrnci, aby vám ukázal vždy 6 receptů, kterým dominuje vždy jedna surovina. Pokud jste nestihli předchozí dva nové díly, všechny recepty najdete už i na internetu – v prvním díle se vařilo a peklo telecí maso, v druhém šéf připravoval rýžové speciality.

Všechny moje lásky – 20.15 Prima

Co musí umět miminko, když je mu měsíc, dva, tři...? I to se řeší v tomto seriálu. Přesněji řečeno, řeší to hlavně Dominik, zeť hlavní postavy Marie. Není divu, když šmejdí po internetu a bloguje s ostatními maminkami, které se trumfují, co jejich dítko už ve svém věku dokáže (jestli je to ovšem pravda...). Možná řešíte to samé. Přečtěte si, co by mělo miminko umět, než dosáhne jednoho roku (měsíc poměsíci):

Dobrý ročník – 20.15 Prima love

Není to čistě romantická komedie. Už proto, že ji režíroval Ridley Scott (režíroval například filmy Vetřelec, Blade Runner, Gladiátor nebo Thelma a Luise). Ale třeba při počáteční scéně na burze se zasmějete tak, že už byste to vlastně nepotřebovali až do konce filmu. A důvodů k úsměvu při sledování Dobrého ročníku najdete určitě mnohem víc. Otevřete si lahvinku dobrého vína a nechte se společně s tímto filmem unést do nádherné Provence.

Dálnice vedoucí peklem – 21.15 Prima ZOOM

Taky vám tak vadí, když to na D1 v autě pořádně drncá nebo když vás brzdí různé uzavírky? Až uvidíte, jak vypadají některé dálnice jinde ve světě, bude vám projížďka po našich dálnicích připadat jako cesta rájem.

len

Sdílejte článek
Štítky Oldřich Kaiser Jiří Bartoška láska film Benátky Filip Blažek Ridley Scott Michael Douglas Dalibor Gondík Brittany Murphyová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.