Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Televizní tipy na týden: Bude se líbat

Vydáno: 16.03.2015, Anna Kopečková
Taky líbáte jako Bůh?
Taky líbáte jako Bůh? Autor: archiv
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pondělí

Cesty domů III (326) – 20.15 Prima

Lékařka Linda Hartová je krásná žena, která okouzluje muže v okolí. A k nohám jí padá další z nich. Pro ty, kteří se už nemohou dočkat dalšího dílu oblíbeného seriálu, máme přehled toho, co se bude dít, fotogalerii i upoutávku. Podívejte se SEM.

Lady XXL – 22.45 Prima

Baculka Jazmin má sice nějaké to kilčo navíc, ale zato je to ženská se srdcem na pravém místě a skvělým smyslem pro módu. Čokoládová kráska navrhne novou módní kolekci pro silnější ženy a také potkává lásku svého života. Jenže – bude mít šanci na úspěch, když kolem běhají samé štíhlé modelíny?

Lady XXL Foto:

Úterý

Svatby v Benátkách (50) – 20.15 Prima 

V seriálu točícím se kolem svateb se jich už odehrálo hodně a ne všechny obřady byly úplně obvyklé a někdy i ne moc šťastné. Možná jste někdy zažili svatbu, o které by stálo za to napsat, nebo vás napadá krásný příběh, který by se měl natočit. Právě teď se můžete se stát spoluscenáristy. Stačí napsat příběh a poslat nám ho. Všechny informace najdete v článku:

 

Vraždící páry – 23.20 Prima ZOOM

Unikátní dokument odhalí myšlení vrahů, které spojila zvrácená potřeba vraždit ve dvou. Pojďte společně s námi zjistit vše z pohledu odborníků, kteří se na vyšetřování těchto zločinů podíleli. Po hrůzném objasnění se vám budou ježit chloupky po těle. Je neuvěřitelné, co všechno se může honit hlavou lidem ve chvíli, kdy číhají na svou oběť.

Vraždící páry - upoutávka

Středa

Má pekelná kočka – 21.05 Prima ZOOM

Říká se o nich, že mají devět životů a že jsou to pořádné falešnice. Ano, řeč je právě o kočkách, které nemusí svým majitelům přinášet jenom radost. Dokument vás zavede do rodin, kde tito čtyřnozí chlupáči doslova ničí svým páníčkům život. Je vůbec možné sjednat nápravu? Jackson Galaxy coby zvířecí terapeut pomáhá krotit kočičí potížisty.

Má pekelná kočka - upoutávka

Cesty domů III (327) – 20.15 Prima

Ještě tento týden můžete sledovat oblíbený rodinný seriál dvakrát týdně, tedy v pondělí a ve středu. Od příštího týdne už ho budete vídat jen v pondělí a na středeční večer se přesune další oblíbený seriál – Všechny moje lásky.

Čtvrtek

Svatby v Benátkách (51) – 20.15 Prima

Některé scény, které diváci vidí na obrazovkách pár sekund, se ve skutečnosti natáčejí mnohem déle. A někdy je to pro herce pořádně náročné a pěkně se u toho zapotí. Třeba když při tom musí běhat na pásu. Filip Blažek a Noid si během natáčení jedné scény vlastně odběhali hodinku v posilovně.  

Romeo a Milánek se vsadí

VIDEO: Jak dlouho se natáčela scéna z posilovny? Filip Blažek a Noid si hodně zaběhali

Pátek

Líbáš jako Bůh – 20.15 Prima

Ačkoliv je to film určený hlavně publiku 50+, najde se v něm i generace 30+, která se na jedné straně lopotí s malými potomky a vlastními milostnými vztahy a na straně druhé sleduje, jak se jejich rodiče potýkají s přibývajícím věkem. Plejáda skvělých herců v čele s Jiřím Bartoškou a Oldřichem Kaiserem vám opět dokáže, že na lásku není nikdy ani pozdě a že Amorův šíp se do vás může zabodnout i v okamžiku, kdy to nejméně čekáte. A navíc se pěkně od srdce zasmějete.

Neříkej ani slovo – 22.50 Prima

Může se na první pohled zdát, že jde o klasický a jednoduchý příběh. Jenže tenhle psychologický thriller je plný zvratů. Sází nejen na napínavou prvotní zápletku, ale pohraje si i s vaší schopností mnohé si domyslet. V hlavní roli uvidíte skvělého Michaela Douglase, který je jako uznávaný zkušený psychiatr dr. Nathan R. Conrad poslední nadějí pro narušenou dívku Elizabeth (hraje ji Brittany Murphy, která v roce 2009 zemřela na zástavu srdce). Brzy s hrůzou zjistí, že dívka ukrývá ve své mysli tajemství, které musí – ať chce, či nechce – odhalit. Jeho dcerku totiž unesli gangsteři a život děvčátka ušetří jen výměnou za šest čísel ukrytých v mozku narušené dívky...

Michael Douglas a Brittany Murphy Foto:

Pod toskánským sluncem – 20.15 Prima love

První manželství skončilo rozvodem a Frances musí začít zase od začátku. V tu nejméně očekávanou chvíli dostává pozvání od kamarádky z Itálie, a i když se jí tam vůbec nechce, nakonec se tam usadí a její život bude mít úplně jinou příchuť. Počíhá si na ni láska a hromada štěstí v jednom. Podívejte se, jak nádherně se žije v Toskánsku mezi vinicemi.

Pod toskánským sluncem - buďte krásná Foto:

Sobota

Gondíci s. r. o. – 16.25 Prima

Nový seriál o kutilství, zahradničení, designu, bydlení či zdravém životním stylu, který uvádějí Adéla a Dalibor Gondíkovi, pokračuje už třetím dílem. Nechcete trochu nahlédnout do zákulisí? 

Natáčení televizní znělky pořadu Gondíci s.r.o.

Ze zákulisí Gondíků: Takhle vzniká dokonalá televizní realita

Sestřino tajemství – 20.15 Prima love

Bratr Jane dobrovolně ukončil svůj život kvůli nešťastné lásce, která mu zlomila srdce a ukradla duši. Tou nevděčnicí, jež o jeho lásku neměla zájem, byla Katherine, a právě ta se teď vrací do města, aby zachránila rodinnou firmu. Jane se proto chystá zrealizovat pomstychtivý plán.

Sestřino tajemství Foto:

Neděle

Teď vaří šéf! – 18.00 Prima

Šéf kuchyně Zdeněk Pohlreich už se opět sklání nad televizními hrnci, aby vám ukázal vždy 6 receptů, kterým dominuje vždy jedna surovina. Pokud jste nestihli předchozí dva nové díly, všechny recepty najdete už i na internetu – v prvním díle se vařilo a peklo telecí maso, v druhém šéf připravoval rýžové speciality.

Naučte se prakticky opracovat a připravit všechny suroviny. Foto:

Všechny moje lásky – 20.15 Prima

Co musí umět miminko, když je mu měsíc, dva, tři...? I to se řeší v tomto seriálu. Přesněji řečeno, řeší to hlavně Dominik, zeť hlavní postavy Marie. Není divu, když šmejdí po internetu a bloguje s ostatními maminkami, které se trumfují, co jejich dítko už ve svém věku dokáže (jestli je to ovšem pravda...). Možná řešíte to samé. Přečtěte si, co by mělo miminko umět, než dosáhne jednoho roku (měsíc poměsíci):

Přítel Míši Svobodové Dominik Koucký (Štěpán Benoni).

Kdy je mimi chápavé? Vývojový test podle Dominika a realita

Dobrý ročník – 20.15 Prima love

Není to čistě romantická komedie. Už proto, že ji režíroval Ridley Scott (režíroval například filmy Vetřelec, Blade Runner, Gladiátor nebo Thelma a Luise). Ale třeba při počáteční scéně na burze se zasmějete tak, že už byste to vlastně nepotřebovali až do konce filmu. A důvodů k úsměvu při sledování Dobrého ročníku najdete určitě mnohem víc. Otevřete si lahvinku dobrého vína a nechte se společně s tímto filmem unést do nádherné Provence. 

Russell Crowe v hlavní roli Foto:

Dálnice vedoucí peklem – 21.15 Prima ZOOM

Taky vám tak vadí, když to na D1 v autě pořádně drncá nebo když vás brzdí různé uzavírky? Až uvidíte, jak vypadají některé dálnice jinde ve světě, bude vám projížďka po našich dálnicích připadat jako cesta rájem. 

Dálnice vedoucí peklem Foto:

len

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama