Tipy na výjimečnou dámskou jízdu s Lay`s Oven Baked

Když už nevíte kudy kam, dopřejte si čas pro sebe a dobijte si duševní baterky. Jak? Třeba povedenou dámskou jízdou.

Není nad to někdy hodit za hlavu výtky vašeho šéfa či partnerovo bručení a pořádně si užít s partou kamarádek. Pokud dáváte přednost domácímu pohodlí před přeplněným klubem, máme pro vás několik rad, jak připravit nezapomenutelný večer. Povedený babinec dělá i dobré jídlo. Přichystejte si pro své kamarádky nové chipsy Lay's Oven Baked pečené v peci a ohromte je jejich výjimečnou chutí.

K party patří hudba

Hudba je základ. Navozuje uvolněnou atmosféru a svádí k tanečním kreacím. Zapněte si youtube a společně se staňte djkami večera. U videoklipů k písničkám se parádně pobavíte a můžete zavzpomínat na staré časy.

Správně zvolený drink

Správně zvolené drinky jsou základ, ale každý preferuje něco jiného. Proto mějte po ruce jak bílé, tak červené víno a nezapomínejte ani na dostatek nealkoholických nápojů. Nejlépe však uděláte, pokud zjistíte preference svých kamarádek dopředu. Tak se vyhnete riziku, že bude něco scházet.

Dobré jídlo

Bez dobrého jídla by to nešlo a díky novým Lay's Oven Baked kamarádky ohromíte i bez dlouhého postávání u plotny. Obavy z toho, že chipsy nejedí, hoďte rovnou za hlavu. Lay's Oven Baked jsou unikátní tím, že jsou pečené v peci. Proto obsahují o 50 % méně tuku než klasické chipsy. Méně tuku v tomto případě v žádném případě neznamená méně chuti, právě naopak! Připravte pro své kamarádky slanou klasiku nebo neodolatelnou jogurtovou příchuť s bylinkami a věřte, že si nové pečené chipsy zamilují na první křupnutí. Vykouzlit s nimi můžete i různé originální jednohubky. Zkuste se inspirovat třeba španělskými tapas.

Tematická party

Ozvláštněte váš večírek tím, že vyhlásíte téma večera. Uvidíte, že k bláznivé atmosféře pomůže jen taková maličkost, jako jsou třeba barevné paruky nebo extravagantní brýle.

Módní bazárek

Co by to bylo za dámský večírek, kdyby se neřešily outfity. Řekněte kamarádkám, ať si s sebou přinesou na večírek neonošené kousky oblečení, které už je omrzely. Když už nedělají radost jim, můžou potěšit někoho jiného.

Domácí beauty salon

V záplavě stále nových kosmetických produktů je těžké se dobře orientovat. Poproste kamarádky, aby přinesly své zaručené beauty pomocníky a udělejte si domácí kosmetický salon.

Nyní můžete o vypečenou novinku Lay's Oven Baked soutěžit s Top Starem ZDE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.