Prima maminka

28. června 2016 03:20

Anna Kopečková

To nechcete zažít: Tatínek nechal děti 7 minut bez dozoru. Co všechno stihly provést?

Říkali mu: Pořiď si děti, je s nimi legrace! Tak je má. A jak je vidět, užije si legrace víc než dost.

Paul Schettini je tatínek dvou malých dětí a žijí na Floridě. A určitě nečekal, že legrace, kterou si s dětmi užije, bude vypadat jako jeden obrovský binec. Stačilo nechat si děti hrát bez dozoru necelých 7 minut!

Paul je naštěstí veselý a pohodový tatínek, takže se z té spouště, kterou děti během chvilky za pomoci barev vytvořily, nezhroutil, ale všechno si to hezky nafilmoval. Ještě že maminka v tu dobu nebyla doma! Když se pak na video díváte, musíte se prostě smát. Všechny ty červené a zelené otisky dětských ručiček a nožiček. Na podlaze, na zdích, na dveřích, nábytku, koberci, plínkách... dokonce ani pes barvám neunikl!

„Můj syn za mnou přišel, měl na sobě jen plínku a byl zmalovaný jako nějaký válečník," vypráví Paul. A za ním zůstávaly malé červené a zelené ťápoty. „Panebože, řekl jsem si a šel zpátky po jeho stopách. Zjistil jsem, že objevil jen pár prstových barev, tak to snad nebude tak zlé. Jenže pak jsem vešel do pokojíčku naší dcery a v tu ránu jako by mě někdo praštil po hlavě cihlou. Úplně jsem zkoprněl."

Podívejte se sami (a to je video natočené až ve chvíli, kdy byly děti už vykoupané a část bytu uklizená!).

Dobrá zpráva je, že Paul stihl všechno uklidit, než se vrátila maminka domů. A vlastně se na děti ani moc nezlobil. „Byl jsem v šoku, to ano, ale musel jsem se tomu všemu smát. Jsou to přece jen děti a tohle bude jedna z těch historek, kterým se budete smát až do konce života."

-ak-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.