Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

To nechcete zažít: Tatínek nechal děti 7 minut bez dozoru. Co všechno stihly provést?

Říkali mu: Pořiď si děti, je s nimi legrace! Tak je má. A jak je vidět, užije si legrace víc než dost.
Vydáno: 28.06.2016
Rodičovství je krásné, že?
Rodičovství je krásné, že? Autor: facebook
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Paul Schettini je tatínek dvou malých dětí a žijí na Floridě. A určitě nečekal, že legrace, kterou si s dětmi užije, bude vypadat jako jeden obrovský binec. Stačilo nechat si děti hrát bez dozoru necelých 7 minut!

Paul je naštěstí veselý a pohodový tatínek, takže se z té spouště, kterou děti během chvilky za pomoci barev vytvořily, nezhroutil, ale všechno si to hezky nafilmoval. Ještě že maminka v tu dobu nebyla doma! Když se pak na video díváte, musíte se prostě smát. Všechny ty červené a zelené otisky dětských ručiček a nožiček. Na podlaze, na zdích, na dveřích, nábytku, koberci, plínkách... dokonce ani pes barvám neunikl!

„Můj syn za mnou přišel, měl na sobě jen plínku a byl zmalovaný jako nějaký válečník," vypráví Paul. A za ním zůstávaly malé červené a zelené ťápoty. „Panebože, řekl jsem si a šel zpátky po jeho stopách. Zjistil jsem, že objevil jen pár prstových barev, tak to snad nebude tak zlé. Jenže pak jsem vešel do pokojíčku naší dcery a v tu ránu jako by mě někdo praštil po hlavě cihlou. Úplně jsem zkoprněl."

Podívejte se sami (a to je video natočené až ve chvíli, kdy byly děti už vykoupané a část bytu uklizená!).

Co dokáží děti udělat za 7 minut

Dobrá zpráva je, že Paul stihl všechno uklidit, než se vrátila maminka domů. A vlastně se na děti ani moc nezlobil. „Byl jsem v šoku, to ano, ale musel jsem se tomu všemu smát. Jsou to přece jen děti a tohle bude jedna z těch historek, kterým se budete smát až do konce života."  

-ak-

 

Nesmí si vzít na procházku mámin tampon? Tragédie!

16 legračních důvodů, kvůli kterým děti pláčou

14 realistických rodinných fotografií

Odstrašující galerie: Pokud plánujete dítě, radši neklikejte!

10 věcí, které vám nikdo neřekne, než si pořídíte druhé dítě

Očekávání miminka je krásná věc. Jednou jste to všechno zvládli, a tak si s partnerem říkáte, že druhé dítě bude větší pohoda – přece jen jste už zkušení rodiče. Chyba lávky!

Že jste těhotná si pořádně uvědomíte až po pár měsících

druhé dítě 1

Fakt, že je žena podruhé těhotná, si na rozdíl od prvního těhotenství naplno uvědomí až těsně před termínem. U prvního dítěte máte čas se na všechno připravit psychicky, fyzicky, ale také materiálně. Zařídit vše důležité i méně důležité a někdy také vyslovené maličkosti – třeba barvu pyžamka nebo nálepek na stěně.

 

S příchodem druhého potomka však na takové věci čas mít prostě nebudete. Ve většině případů jste totiž ráda, že vůbec otřete špinavou pusinku tomu prvnímu, natož abyste dlouhé hodiny vybírala tapetu do dalšího pokojíčku.


Článek je zařazen v: rodičovství, když si děti hrají, děti malují, domácí úklid, co dokáží děti
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama