Prima maminka

27. listopadu 2015 04:20

Lucie Průchová

Tragická smrt batolete! Sourozenci upekli sestřičku v troubě!

Nezodpovědná matka nechala své čtyři děti samotné doma a dopadlo to strašlivě!

Čtyři děti, všechny ve věku do pěti let, byly ponechány samy doma, zatímco jejich matka si vyšla ven na pizzu. Prostě si chtěla vyjít s přítelem a děti zůstaly doma zavřené. Odnesla to holčička, které bylo pouhých devatenáct měsíců. Z neznámých příčin ji její sourozenci totiž nacpali do trouby a upekli!

Chudinka J'Zyra Thompson a její tři starší sourozenci žili s matkou v Houstonu v Texasu. Otec dětí s matkou nežil.

Ze soudních záznamů vyplývají děsivé skutečnosti… Tříletá dvojčata dostala nápad, že svou malinkou sestřičku zavřou do trouby. Jeden z nich ji tam strčil a druhý zapnul troubu. Podle jejich slov se malá J'Zyra snažila z trouby dostat, kopala nožičkama zevnitř do dvířek, ale ven se nedostala.

Když přišla jejich matka domů a vysvobodila dceru „z toho pekla“, snažila se poskytnout jí první pomoc, ale J'Zyra už utrpěla smrtelné popáleniny a nebylo jí pomoci.

Není to poprvé, kdy je žena pod palbou odboru sociální péče, své děti nechávala doma celkem pravidelně. Soudní záznamy ukazují, že podle sousedů zůstávaly děti bez dohledu, zatímco si někde užívala se svým nynějším přítelem.

Sociální pracovnice dodávají, že její jednání vůbec nechápou, babička dětí totiž bydlela ve stejném domě a mohla je tedy v případě toho, že si matka potřebovala „odskočit“, pohlídat.

Matka byla nezodpovědná ve všech směrech, dokonce řídila bez řidičáku a děti vozila bez autosedaček.

Otec 3letých „vrahů“ a údajně i malé J'Zyry (s matkou se v době jejího početí rozcházeli a on si po jejím narození nikdy nenechal udělat test otcovství) Fredrick Price přišel o několik dní později do bytu, kde žila matka s jeho dětmi, a hledal je, ale nenašel. Nežil s nimi už delší dobu ve společné domácnosti a nyní se rozhodl rodinu navštívit, protože mu jeho bývalá partnerka nebrala telefon a neodpovídala na esemesky. Ani neodpovídala na jeho zprávy na Facebooku. Chtěl se přesvědčit, zda jsou děti v pořádku. Místo toho ho čekal šok! Zjistil, že děti byly dočasně umístěny do pěstounské péče.

Proti matce a jejímu příteli zatím nebylo vzneseno žádné obvinění z trestného činu, ale po dokončení vyšetřování se dá předpokládat, že budou obviněni. Děti zůstávají v pěstounské péči a úřady nyní zkoumají, zda by mohly zůstat v péči otce, který o ně bojuje.

„Je to velmi nezodpovědné, někdo za mnou měl přijít a o této děsivé situaci mě informovat. Nebo mi měli alespoň zatelefonovat, abych se mohl postarat o své děti. Musím udělat vše, abych je dostal zpět!“

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.