V sobotu 28.dubna se koná největší módní bazar v ČR, Jarmark OnaDnes.cz

Jaro přináší obrodou starého, je zrodem nového, a tak to celkem prozaicky funguje i na naše šatníky. S prvním teplým sluníčkem přichází chuť si pořídit něco nového a máme víc energie zbavit se nenošeného. A od toho je tu Jarmark OnaDnes.cz.

Uskuteční se 28. dubna na Výstavišti v Pražských Holešovicích. Jarmark již po dvacáté pořádá internetový magazín OnaDnes.cz spolu s Nadací Terezy Maxové dětem a Nadací Agrofert. V průmyslovém paláci v pražských Holešovicích bezmála pět stovek prodávajících nabídne příchozím to nejlepší ze svých skříní, a to tradičně za lidové ceny.

Mezi prodávajícími bude i zpěvačka Bára Basiková s dcerami a herečka Veronika Žilková. Obě se rozhodly ulevit svým skříním a zároveň pár kousky přispějí do charitativní aukce, jejíž výtěžek pomůže čtyřem dětem rodiny Štěrbových z Uherského Ostrohu zůstat u rodičů. Po tom, co si manželé Štěrbovi vzali hypotéku na dům, jim život začal lidově řečeno „házet klacky pod nohy“ a přestali být schopni dluhy splácet. Dětem nyní hrozí dětský domov.

Jarmark OnaDnes.cz pomůže rodině dostat se ze složité životní situace a postavit se na vlastní nohy. Každý návštěvník Jarmarku přispěje nejen svým vstupným, ale zároveň každou kávou, sušenkou i párkem v rohlíku, který si na akci koupí, všechny stánky totiž přispívají částí svého zisku na akci.

Přispět rodině můžete i prostřednictvím veřejné sbírky na čísle účtu Nadace Terezy Maxové dětem 2102710424/2700 s variabilním symbolem 280418.

Vstupné na Jarmark je 30 korun a každý návštěvník zároveň dostane látkovou nákupní tašku s logem OnaDnes.cz a aktuální vydání deníku MF DNES.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.