Prima maminka

3. prosince 2015 09:44

Anna Kopečková

Vánoce bez stresu? Víme, jak na to!

Blížící se vánoční svátky jsou pro mnohé z nás tím nejkrásnějším obdobím roku. Abychom si ale mohli v poklidu užít Vánoce, čeká nás řada činností, které mnohým z nás dělají těžkou hlavu.

Jaké pořídit vánoční dárky, kdy napéct cukroví nebo kdy stihnout velký úklid? To jsou všechno věci, které v nás mohou vyvolávat stres a nervozitu. Každý pak v tomto hektickém období uvítá chvilku volna, kterou má pro sebe, nebo ji může trávit se svými blízkými. Způsobů, jak ušetřit čas, je celá řada. My máme pro vás tip na jeden z nich.

Využijte službu Tesco Potraviny on-line a z pohodlí svého domova si nakupte vše, co potřebujete k vytvoření té pravé vánoční atmosféry. Váš nákup vám dovezou přímo domů. Z bohaté nabídky více než 22 000 druhů zboží si vybere opravdu každý. Snadno tak můžete pořídit velké předvánoční nákupy čerstvých i trvanlivých potravin, vybrat si z bohaté nabídky alkoholických i nealkoholických nápojů nebo nakoupit vše na pečení vánočního cukroví. Na výběr ale máte i z vánočního sortimentu, jako jsou vánoční sladkosti, balící a dekorační potřeby nebo kosmetické balíčky. Zkrátka nepřijdou ani děti, pro které jsou v nabídce vybrané hračky, DVD nebo knihy.

Pokud stále ještě váháte, možná vás přesvědčí tato nabídka. Za první nákup můžete získat slevu až 500 korun. Za libovolně velký nákup zaplatíte za dovoz částku od 49 do 99 korun. Zboží vám pak bude doručeno ve vámi vybraný čas mezi 8:00 až 22:00 a to nejdříve následující den od objednávky. Nepřetržitě můžete službu využívat až do 23. prosince, závozy objednávek nebudou probíhat pouze v období prvních dvou vánočních svátků. V pátek 26. 12. bude možné objednat nákup na čas 12:00 - 22:00. Mezi 27. – 30. prosincem budou rozvozy fungovat v běžném čase. Na Silvestra bude služba omezena do 16 hodin. Druhý lednový den bude možné službu využít mezi 12. – 22. hodinou. Běžný provoz pak služba spouští opět 3. ledna 2016.

Snadno si můžete ověřit, zda je služba Tesco potraviny on-line dostupná i u vás. Na odkazu ZDE zadáte jen své poštovní směrovací číslo. Objednávku zadáte velmi jednoduše a rychle. Ušetřený čas pak můžete využít třeba na romantickou procházku po vánočních trzích, návštěvu přátel, pečení cukroví, výrobu ozdob a dekorací nebo si zajděte na film do kina, který vás vánočně naladí.

Sdílejte článek
Štítky Vánoce Tesco silvestr

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.