Prima maminka

1. listopadu 2016 18:10

Anna Kopečková

Vánoce se blíží - připravme se na ně včas!

Vánoce se blíží - připravme se na ně včas!

Věřme tomu nebo ne, ale už nebudeme muset dlouho čekat a Vánoce budou opět za dveřmi. Říjen se pomalu chýlí ke svému konci a nás očekává listopad a po něm měsíc, který všechny děti tolik milují. A nejen děti. I ostatní dospělí se těší na to, až budou moci dát najevo svým blízkým a přátelům, jak moc je mají rádi a co pro ně znamenají. Ano, Vánoce pomalu, ale jistě přicházejí. A s nimi veškeré přípravy. Starostlivé hospodyňky vygruntují celý byt, vycídí nádobí a vysmýčí každičký kout. V průběhu posledních týdnů v roce se postaví ke kuchyňské lince, aby pro radost všech členů rodiny připravily všechny možné laskominy a dobroty. Vyzdobeným bytem se line sladká vůně vanilky a skořice, v příbytcích panuje poklidná atmosféra a v srdcích opět klíčí pocit lásky, štěstí a přátelského souznění. Tak si tyto svátky téměř všichni představujeme - idylicky a s dávkou nostalgie.

Když je v peněžence díra

Vánoční svátky však neznamenají jen chvíle pohody, radosti a harmonie. Nesou s sebou také značnou míru stresu, zda všechno zvládneme. Dokážeme skloubit náročné pracovní vytížení s potřebnými svátečními přípravami, aby výsledek byl skutečně takový, jaký se od nás očekává? A co finanční stránka? Mnoho z nás v duchu přemýšlí, co všechno bude muset zaplatit, a v hlavě počítá, co je opravdu nutné a bez čeho se dokáže ještě nějaký čas obejít. Samozřejmě, že své blízké milujeme a snesli bychom jim modré z nebe. Nejraději bychom jim v podobě Ježíška splnili každé jejich přání, ale pro většinu z nás má peněženka také své limity.

Slevové kupóny nám pomohou

Určitá pomoc se při řešení náročné finanční situace nabízí. Při nákupu zboží lze využít slevových kupónů. Stačí pouze zvolit požadovanou kategorii a vybírat z nabízených produktů. Nabídka je velice bohatá. Můžeme získat slevu na knihy, hudbu, filmy, oblečení, jídlo, ale i elektroniku, zimní pneumatiky, cestování či vybavení domu a zahrady. Některé firmy nabízejí slevový kupón, při kterém je možné ušetřit i polovinu placených peněz. Velice oblíbenými dárky jsou různé typy elektroniky od mobilních telefonů po tablety a další vychytávky, proto nejen rodiny s dětmi jistě uvítají, že i renomovaná společnost Alza nabízí slevu prostřednictvím alza slevového kupónu.

Už jsme si zvykli, že dnešní doba s sebou nese neomezené možnosti. To se týká i cen. Stejné nebo obdobné zboží můžeme zakoupit za stokorunu, ale i za mnohonásobně vyšší částku. Mnohdy je zbytečné platit více a rozhodně se vyplatí poohlédnout se po všech možných variantách, poněvadž čím více ušetříme, tím více můžeme udělat radosti ostatním.

Sdílejte článek
Štítky Vánoce Alza.cz

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.