zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Vánoce se blíží - připravme se na ně včas!

I při nákupu vánočních dárků můžete hodně ušetřit
Autor: Thinkstock I při nákupu vánočních dárků můžete hodně ušetřit
anna kopečková , Vydáno: 01.11.2016

reklama

Věřme tomu nebo ne, ale už nebudeme muset dlouho čekat a Vánoce budou opět za dveřmi. Říjen se pomalu chýlí ke svému konci a nás očekává listopad a po něm měsíc, který všechny děti tolik milují. A nejen děti. I ostatní dospělí se těší na to, až budou moci dát najevo svým blízkým a přátelům, jak moc je mají rádi a co pro ně znamenají. Ano, Vánoce pomalu, ale jistě přicházejí. A s nimi veškeré přípravy. Starostlivé hospodyňky vygruntují celý byt, vycídí nádobí a vysmýčí každičký kout. V průběhu posledních týdnů v roce se postaví ke kuchyňské lince, aby pro radost všech členů rodiny připravily všechny možné laskominy a dobroty. Vyzdobeným bytem se line sladká vůně vanilky a skořice, v příbytcích panuje poklidná atmosféra a v srdcích opět klíčí pocit lásky, štěstí a přátelského souznění. Tak si tyto svátky téměř všichni představujeme - idylicky a s dávkou nostalgie.

Když je v peněžence díra

Vánoční svátky však neznamenají jen chvíle pohody, radosti a harmonie. Nesou s sebou také značnou míru stresu, zda všechno zvládneme. Dokážeme skloubit náročné pracovní vytížení s potřebnými svátečními přípravami, aby výsledek byl skutečně takový, jaký se od nás očekává? A co finanční stránka? Mnoho z nás v duchu přemýšlí, co všechno bude muset zaplatit, a v hlavě počítá, co je opravdu nutné a bez čeho se dokáže ještě nějaký čas obejít. Samozřejmě, že své blízké milujeme a snesli bychom jim modré z nebe. Nejraději bychom jim v podobě Ježíška splnili každé jejich přání, ale pro většinu z nás má peněženka také své limity.

slevové kupony1 Foto:

 

Slevové kupóny nám pomohou

Určitá pomoc se při řešení náročné finanční situace nabízí. Při nákupu zboží lze využít slevových kupónů. Stačí pouze zvolit požadovanou kategorii a vybírat z nabízených produktů. Nabídka je velice bohatá. Můžeme získat slevu na knihy, hudbu, filmy, oblečení, jídlo, ale i elektroniku, zimní pneumatiky, cestování či vybavení domu a zahrady. Některé firmy nabízejí slevový kupón, při kterém je možné ušetřit i polovinu placených peněz. Velice oblíbenými dárky jsou různé typy elektroniky od mobilních telefonů po tablety a další vychytávky, proto nejen rodiny s dětmi jistě uvítají, že i renomovaná společnost Alza nabízí slevu prostřednictvím alza slevového kupónu.

slevové kupony2 Foto:

Už jsme si zvykli, že dnešní doba s sebou nese neomezené možnosti. To se týká i cen. Stejné nebo obdobné zboží můžeme zakoupit za stokorunu, ale i za mnohonásobně vyšší částku. Mnohdy je zbytečné platit více a rozhodně se vyplatí poohlédnout se po všech možných variantách, poněvadž čím více ušetříme, tím více můžeme udělat radosti ostatním.

reklama

reklama

Přečtěte si také

reklama