Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Vánoční návštěvy u příbuzných: Pozor, ať to není trapas!

Vánoce se neobejdou bez rodinných setkání, která ne vždy mohou být příjemná. Stačí maličkost a návštěva se může změnit v bitevní pole. Co tedy raději (ne)říkat a na co si dát vlastně pozor?
Vydáno: 23.12.2015, Anna Kopečková
V každé rodině se najde někdo, s kým si zrovna moc nerozumíte
V každé rodině se najde někdo, s kým si zrovna moc nerozumíte Autor: Thinkstock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Neviděli jsme se táák dlouho: O čem se vlastně budeme bavit?

Alespoň jednou do roka se zpravidla sejdeme s širší rodinou, na kterou nám nezbývá čas. Honí se vám hlavou myšlenky, co s nimi budete probírat, když nemáte ani pramalou představu o tom, co nového se událo v jejich životě?

Začněte prověřenými tématy. Zeptejte se, kde strávili letní dovolenou nebo kde mají v plánu oslavit poslední den tohoto roku. Vězte, že pomalu, ale jistě chytnete nit a váš rozhovor bude hezky plynout. Ano, začátky mohou sice trošku drhnout, ale po chvilce to budete zase vy dva, když jste si jako malí hráli na louce za rybníkem u babičky s dědou.

 

Nevytahujte kostlivce ze skříně

Vadí vám, že sestra nebo bratr využívá rodiče a tahá z nich jenom peníze? Pokud je situace neúnosná a vy chcete jít právě teď o svátcích s pravdou ven, zbystřete. Nemá cenu kazit Vánoce a celé setkání, se kterým se vaše maminka nebo babička nadřela, aby vše stihla připravit. Takové situace si sice žádají řešení, ale určitě ne ve chvíli, kdy zakrojíte do sváteční krůty. Na tyto důležité debaty musí být nejen prostor, ale především ideální doba. Bez zbytečných svědků, kterých se tento spor ani za mák netýká. Spolkněte výčitky i staré křivdy a berte to tak, že Vánoce jsou svátky klidu a míru, proto si je nezkazte tím, že se necháte strhnout k hádce. Nejvíce byste totiž ublížili hostiteli a možná by se to všechno nakonec obrátilo proti vám.

Článek

Svátky mají velkou výhodu - spadne z vás stres a můžete si sex mnohem víc užít Foto:

Sváteční sex: Jak si ho maximálně užít

Využijte sváteční pohodu a uvolněnou atmosféru a nadělte si pořádně pikantní zážitek.

 

 

S opatrností nejdál dojdete: V souvislosti s alkoholem to platí dokonale!

Stačí vám nebo vašemu partnerovi pár skleniček a v tu chvíli vám naroste pichlavý jazyk, protože vy najednou máte potřebu se do každého navážet nebo ho chytat za slovo? Pokud nad sebou neumíte držet kontrolu, zakažte si pro daný večer alkoholické nápoje. Ušetříte si nejen prázdné kalorie a zbytečné pozdvižení, ale i ranní nevolnost.

len

Článek je zařazen v: Vánoce, alkohol, trapas, návštěva u příbuzných, rodinná sešlost
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama