Prima maminka

9. prosince 2016 06:00

Anna Kopečková

VÁNOČNÍ SOUTĚŽ: Vyhrajte vouchery na nákup dárků v hodnotě 500 Kč!

Vánoce se kvapem blíží a pokud ještě nemáte všechny dárky pod stromeček, my vám s tím trochu pomůžeme. Čtyři z vás mohou vyhrát voucher v hodnotě 500 Kč, který je možné uplatnit na slevovém portálu Slevomat.cz!

Nová soutěž na webu prima ŽENY probíhá od 9.12. do 14. 12. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a odeslat ji pomocí webového formuláře.

Vyhrává každá správná 100., 200., 300. a 400. odpověď! A o co soutěžíme? Voucher v hodnotě 500 Kč mohou výherci uplatnit při nákupu na největším slevovém portálu v Česku Slevomat.cz. Tam najdou i speciální dárkovou stránku, která rovnou ukáže, jaké dárky jsou nejžádanější a nejprodávanější. Slouží tedy jako skvělý inspirační zdroj. Na začátku je možné si nastavit pro koho dárek vybírám, tedy dle pohlaví, lokality a časového rozmezí. Zbytek udělá stránka sama. Malá nápověda - letos frčí retro a společné zážitky. A navíc můžete nakupovat až do 24.12. a dárkový poukaz si jednoduše vytisknout.

Jak soutěžit? Stačí odpovědět správně na jednoduchou otázku přímo zde pomocí webového formuláře.

Ceny do soutěže věnovala firma Slevomat.cz.

Soutěž probíhá od 9.12. do 14.12.

Herní řád

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 6. 2023

Berani, kdybyste měli ve firmě na starosti personální oddělení, začali byste dnes kompletně měnit náborový proces. Zaměřili byste se spíše na lidský faktor než na diplomy a ocenění, kterými lidé mávají na důkaz svých schopností. Důvěra v lidi v kombinaci s důvěrou ve vlastní instinkty by se vám mohla vyplatit více, než si dokážete představit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.