Velký čínský horoskop - znamení Buvola

Lidé ve znamení Buvola se narodili v těchto letech: 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009

Toto znamení odpovídá astrologickému znamení Kozoroha

Měsíc jeho vlády: leden

Hodina jeho vlivu: 0103

Tito lidé bývají otevření a od přírody pozitivně založení. Šíří kolem sebe vřelost a přátelství. Jejich tvrdohlavost, jediná stránka jejich osobnosti, kterou ostatní vnímají negativně, opravdu nahání hrůzu. Jakmile se pro něco rozhodnou, neexistuje takřka nic, co by je odradilo. Bývají velmi tvrdohlaví a cílevědomí, do ničeho se ale nevrhají bezhlavě. Jestliže něco opravdu chtějí, uplatní svou sílu a instinkt a beze strachu jdou krok za krokem za svým cílem bez ohledu na všechny překážky. Jsou to lidé věrní a silní, zároveň ale poněkud nepřizpůsobiví. Měli by se naučit více tolerovat ostatní. Díky své tvrdohlavosti dokážou ve svém životě mnoho věcí prosadit.

Partnerství a láska

Lidé narození ve znamení Buvola jsou vyrovnaní, mají velký smysl pro rodinu, a doma i v práci potřebují klid. Jsou citově založení a jejich silně pozitivní vztah k domovu a rodině se může někdy projevit jako panovačnost. Jsou přátelští, mírumilovní a dobře se s nimi pracuje. I přes svou tichou povahu milují večírky a společenské události. Za svou tvrdou práci si zaslouží oddech a zábavu, která by ale neměla narušit jejich soukromí a vnitřní klid. Bývají to lidé konzervativní a opatrní. Nenávidí stěhování a nejraději žijí na jednom místě. S velkou chutí zkrášlují svůj domov a hledí přitom stejně na pohodlí i okázalost. Romantickou lásku může Buvol zažít v náručí Kozy. Porozumění a soulad přináší partnerství s veselým Kohoutem a chytrým Hadem. Buvol dokáže zbožňovat a obdivovat Draka a Tygra, ale partnerství nebývá stálé. Nezklame jej Zajíc ani Vepř, pokud jejich láska pomine, zůstane přátelství, neutrální bude vztah s Koněm.

Buvol v roce 2015

Práce

V této oblasti mohou přijít výzvy a nabídky, které bude muset rychle rozvážit. Energie roku Kozy je mírnější než v roce akčního, rychlého Koně, avšak typický zástupce tohoto znamení si musí vše dobře rozmyslet a než se rozhodne, může mu leccos utéct. Proto by měl být připraven na rychlé životní změny, po kterých sice touží, ale zároveň se jich obává, protože je příliš opatrný a také konzervativní. Možnosti a nové pracovní příležitosti se mohou vynořit s rychlostí blesku, proto je potřeba akčního jednání a rozhodování. Nejlépe se bude dařit dřevěným Buvolům, protože mají stejnou živlovou podstatu – dřevo, živel, který je vládcem tohoto roku.

Zdraví

Tito zrozenci sice nebudou v permanentním napětí, jak tomu bylo v loňském roce, přesto by neměli svoji pozornost oslabovat. Věnovat by ji měli i svému zdraví, především končetinám, neuškodí jim více pohybu a cvičení, starší generaci delší procházky. Mnoha lidem tohoto znamení mohou hrozit potíže s cévním systém a krevním tlakem. Při napjatějších situacích, které mohou přijít, je dobré pít bylinkové čaje, zvláště pak meduňku, ale i mátu peprnou pro dobré zažívání, a také doplnit větší dávku hořčíku, který uklidňuje nervovou soustavu, jež může být kvůli rychlému vývoji situace přetížená.

Láska

I v milostném životě může nastat velký obrat, ti, co jsou single, mohou potkat zajímavé partnery, kteří budou aktivní a sami projeví zájem a dají najevo svoji přízeň. Jediné, co musí tito zrozenci udělat, je vstřícné chování, protože jinak se zájem může rychle rozplynout. Tak trochu nedostatkem Buvola je jeho nedůvěřivost, proto může sám sobě brzdit i svůj milostný život. Jestliže dokáže tuto vlastnost změnit, může být tento rok vhodný začátek pro milostnou romanci, která může mít budoucnost. Ve stávajících vztazích ve většině případů nedojde k zásadnějším změnám, protože toto znamení je většinou konzervativní, a tak nepodléhá lákavým svodům flirtů a nových lásek.

Sdílejte článek
Štítky láska

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 6. 2024

Připomeňte svým blízkým, jak moc pro vás dnes znamenají, Berani. Slova mají obzvlášť velkou sílu. Neberte je na lehkou váhu. Buďte ohleduplní k tomu, jak se k druhým chováte. Snažte se zachovat klid a mír. Není dobré k někomu chovat zášť nebo v sobě nosit nenávist. Dobré vychování a upravený vzhled jsou klíčovými prvky tohoto dne.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.