Velký čínský horoskop - znamení Koně

Lidé ve znamení Koně se narodili v těchto letech: 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014

Toto znamení odpovídá astrologickému znamení Blíženců.

Měsíc jeho vlády: červen

Hodina jeho vlivu: 11 - 13

Lidé ve znamení Koně jsou cílevědomí a pro dosažení svého cíle užívají všech dostupných prostředků. Občas se jeví jako sobci, jindy jsou velkorysí a ochotně se zapojí do jakékoliv práce, jsou manuálně zruční a pracovití. Nejsou však trpěliví a nade vše si cení svojí svobody. Jsou obdařeni silnou intuicí, bývají vnímaví, pozorní a citliví k novým vývojovým trendům. Obvykle mají umělecké nadání, jsou přátelští, inteligentní a vyzařují energii, aktivitu a mládí a jsou ochotní pomoci ostatním vždy, když je to třeba. Nebezpečím pro ně může být jejich nevyhraněnost, nesoustředěnost a neochota usilovat o cíle, jejichž dosažení vyžaduje notnou dávku trpělivosti. Chodí rádi do divadla a na koncerty, do galerií a muzeí, ale před obdivováním cizího peří dávají raději přednost vlastní tvorbě. Mnohem lépe jim také svědčí role řečníka než posluchače. Nejšťastnější jsou při jakémkoli intelektuálním nebo fyzickém klání, protože jsou soutěživí a rádi vyhrávají.

Partnerství a láska

Potřebují hodně něžné a láskyplné péče a klidné, stabilní prostředí, v němž se mohou svobodně pohybovat. Těmto lidem nic nebrání, aby vydělávali spoustu peněz a zastávali vysoké funkce, oni si však nadevše cení své svobody, a to i ve vztazích. Jen neradi se vážou v manželství, musí k tomu být opravdový důvod. I v případě, že žijí v pevném partnerství, rádi si uchovávají svoji svobodu, koníčky, přátele, cesty. A jejich protějšky by to měly chápat a tolerovat. Chtějí všechno nebo nic. Nejlépe si toto znamení rozumí s Tygry a Psy, je zde předpoklad dlouhodobého a harmonického partnerství. Napětí a problémy se mohou objevit v milostných vztazích s citlivým Zajícem a také s Kohoutem. Pomáhat a podporovat se budou s Kozou, a partnerství, kterému by se měli určitě vyhnout, je s lidmi ve znamení Krysy.

Kůň v roce 2015

Práce

Po vládě vašeho znamení si odpočinete, ale už v únoru a březnu se mohou začít rýsovat slibné pracovní možnosti. Pozice, kterou jste chtěli, se může uvolnit, buďte připraveni ke změnám, které budou každopádně pozitivní, i když náročné. Buďte flexibilní, protože ti z vás, kteří budou připraveni, mohou zažít skvělý pracovní boom.

Na druhé straně je pro vás důležité, abyste se v tomto roce učili lépe vycházet se svými financemi. Je možné, že vaše výdaje se zvýší, učte se proto šetřit a více přemýšlet o tom, za co peníze vydáte. Jestliže dokážete zkrotit svoje náklady, je možné, že si budete moci nakonec dovolit více – dovolenou snů, vyřídit hypotéku nebo leasing auta. Každopádně se vám vyplatí střízlivý odhad vašich možností, ke kterému vám dopomohou odborníci, finanční poradci.

Zdraví

V tomto roce se nemusíte obávat zdravotních problémů. U starších ročníků a lidí, kteří jsou nemocní, může dojít ke zlepšení, vibrace roku Kozy je pro vaše znamení pozitivní. Vaše znamení má většinou tuhý kořínek, protože máte rádi pohyb a sport a příliš se netrápíte věcmi, které nemůžete vyřešit. Váš naturel je sice nervní, ale stresy a nálady dokážete zvládat lépe než ostatní znamení, protože jste v základě optimisty. Máte rádi dobrodružství a zážitky a to dává vaší psychice i duši pozitivní podněty, které v konečném důsledku působí i na vaše tělo. Pro vaše znamení se doporučuje konzumace řasy spirulíny, také různé přípravky pro výživu kloubů, vitamíny a stopové prvky, nejlépe vitamín C a E, prospívá vám také vápník.

Láska

Lidé ve znamení Koně mají většinou pro ostatní velké kouzlo, působí přátelsky, svěže a mladistvě. Problémem je ale jejich svobodomyslnost, a také nechuť vázat se v pevném vztahu, proto mívají často s láskou problémy. V tomto roce se zřejmě mnoho nezmění, energie roku Kozy je vrtkavá, takže Koně budou chtít spíše volnost a zábavu. Je důležité, aby si uvědomili své jednání včas, aby svým protějškům nedávali zbytečné naděje a nezlomili jim srdce. Srdeční záležitosti a jejich „trvalé“ řešení zřejmě většina zástupců tohoto znamení odsune do budoucnosti.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.